Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

 

Програма КСВ «We Care!»

В 2016 році Креді Агріколь Банк запустив масштабну програму корпоративної соціальної відповідальності банку під назвою «We Care!». 

В рамках програми банк піклується про навколишнє середовище, бере участь у благодійних акціях задля допомоги людям у складних життєвих обставинах, дитячим будинкам чи соціальним проектам та дякує своїм співробітникам феєричними командоутворюючими заходами.

Пропонуємо ознайомитися детальніше.

2022

Благодійність 

У жовтні Креді Агріколь за підтримки благодійного фонду «Твоя опора» придбав горизонтальний велотренажер для реабілітації вихованців Зінківського дитячого будинку-інтернату імені О. В. Синяговського вартістю 26 000 гривень.

Креді Агріколь за підтримки благодійного фонду «Твоя опора» у лютому придбав наркозно-дихальний апарат вартістю 2,1 мільйона гривень для підтримки життя дітей під час проведення хірургічних операцій в Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України (ІПАГ)

У травні Креді Агріколь за підтримки благодійного фонду «Твоя опора» придбав анестезіологічну систему, компресор для неї та  4 комплекти медичних аспіраторів загальною вартістю 1 945 000 гривень для «Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні». Медичне обладнання вже доставлене та введене в експлуатацію. Лікарня знаходиться в регіоні-хабі, який приймає постраждалих та переселенців з окупованих територій.

Креді Агріколь придбав благодійному фонду «Твоя опора» мінівен вартістю 1 000 000 гривень для перевезення гуманітарних вантажів. Автомобіль вже здійснив два рейси з Польщі та Львова з допомогою для людей з деокупованого Бучанського районну та для постраждалих від війни дітей у дитячих будинках – доставив продукти харчування тривалого зберігання, підгузки, білизну, шкарпетки, засоби гігієни загальною вартістю 31 000 євро.

Креді Агріколь за підтримки благодійного фонду «Твоя опора» придбав 2 апарати штучної вентиляції легень та 5 моніторів пацієнта загальною вартістю 3 700 000 гривень для «Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні». Медичне обладнання вже введено в експлуатацію та рятує життя маленьких пацієнтів.

За підтримки благодійного фонду «Твоя опора» Креді Агріколь спрямував 43 000 гривень на придбання медикаментів для «Овруцької міської лікарні» у Житомирській області.

У партнерстві з благодійним фондом «Твоя опора» Креді Агріколь придбав матраци на суму 41 000 гривень для вихованців «Житомирського обласного спеціалізованого будинку дитини та дітей-сиріт». Завдяки ініціативі дітки отримали можливість для комфортнішого сну.

Креді Агріколь закупив медикаменти на суму 18 500 гривень для «Виноградівського дитячого будинку-інтернату» Закарпатської області за підтримки фонду «Твоя опора».

Співробітники Креді Агріколь підтримали дітей-сиріт у Нагуєвичах, що на Львівщині – придбали одяг, засоби гігієни, продукти, медикаменти, ігри для найменших та зошити для навчання. У цей заклад евакуювали 25 дітей-сиріт з Харківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Креді Агріколь спрямував 5 000 000 гривень Червоному Хресту в Україні, щоб надати життєво важливу підтримку людям у воєнний час. Волонтери та співробітники Червоного Хреста забезпечують першу допомогу постраждалим від війни, а також надають гуманітарну допомогу.

Група Креді Агріколь запустила надзвичайний фонд солідарності в розмірі 10 мільйонів євро. Кошти спрямовані на допомогу українцям, де в пріоритеті є допомога дітям, а також співробітникам Креді Агріколь  в Україні. Фонд фінансується порівну Креді Агріколь  S.А. та його структурами, а також FNCA.

Креді Агріколь за підтримки благодійного фонду Твоя опора спрямував 500 000 гривень на допомогу пораненим вiйськовим та цивiльним. На ці кошти придбали медикаменти та їжу в Києвi та iнших регiонах країни.

Креді Агріколь спрямував 270 000 гривень на підтримку центрів тимчасово переміщених осіб у Львові та області. Це важлива гуманітарна ініціатива від наших партнерів - Lviv ІТ Cluster.

Креді Агріколь подарував сертифікат на 20 000 гривень центру підтримки жінок і дітей «Місто Добра», що в м. Чернівці. Тут мешкаює понад 50 діток та 20 мам, які опинилися в складних життєвих обставинах. На ці кошти придбали різноманітні продукти та господарські товари.

За підтримки благодійного фонду «Твоя опора» Креді Агріколь подарував комп’ютерну техніку Пологівському центру первинної медико-санітарної допомоги, що в Запорізькій області. Вона необхідна для реєстрації та занесення до бази пацієнтів, котрі проходять вакцинацію від COVID-19.

Благодійна ініціатива «День донора» - це одна зі складових масштабної програми корпоративної соціальної відповідальності банку «We Care!». За шість років проекту в банку відбулося 45 «Днів донора» Києві, Львові та Одесі.

2021

Благодійність

В рамках новорічної благодійної ініціативи від членів правління Креді Агріколь співробітники банку зібрали майже 57 тисяч гривень. На ці кошти банк за підтримки благодійного фонду «Твоя опора» придбав Кустодіол для маленьких пацієнтів Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова. Цей препарат вкрай необхідний: він «консервує» серце на час хірургічної операції.

У березні Креді Агріколь передав 70 одиниць комп’ютерної техніки Таращанському державному технічному та економіко-правовому коледжу в рамках благодійного проекту «Техніка на благо». Це вже друга хвиля допомоги закладу. Відтепер техніка, яка належала банку, отримала нове життя і сприяє професійному розвитку студентів коледжу.

У квітні банк спрямував 51 тисячу гривень на благодійність та подарував комп’ютерне обладнання Запорізькому обласному центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю: ноутбук, 4 принтери для друку, а також 3 набори із миші та клавіатури. Додатково банк також передав 8 одиниць комп’ютерної техніки – монітори та системні блоки, які раніше обліковувалися на балансі банку.


У червні банк подарував 10 одиниць комп’ютерного обладнання: монітори та системні блоки для Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки. Це найбільша в регіоні багатогалузева публічна бібліотека, яка у своєму фонді має вітчизняну та зарубіжну літературу.

У жовтні банк подарував та організував доставку 14 одиниць комп’ютерного обладнання: монітори та системні блоки для центру підтримки жінок і дітей «Місто Добра», що в Чернівцях. Наразі тут проживають та отримують соціальні послуги 54 діток та 20 мам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Креді Агріколь спрямував 150 000 гривень на необхідне для порятунку життя мам і малюків обладнання в Інститут серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова. Ініціатива реалізована в рамках благодійного проекту «Твоя мрія - твій день» в партнерстві зі Всеукраїнським благодійним фондом «Крона» і телеканалом 1+1.

Зелені ініціативи

У березні Креді Агріколь традиційно підтримав акцію «Година Землі», подарував 15 000 саджанців молодих дерев Національному парку «Голосіївський» та допоміг посадити частину із них. Також в рамках акції 27 березня на фасадах кількох офісів банку вимкнули підсвітку на одну годину задля єднання з Планетою.

2020

Діємо щодня в інтересах клієнтів та суспільства – так звучить сенс існування Креді Агріколь. Ми постійно працюємо над тим, щоб втілювати його в життя та підкріпляти конкретними вчинками.  2020 рік розпочався з нового виклику для суспільства – пандемії COVID-19, що вже в березні перевела життя українців в режим карантину. Креді Агріколь Банк гідно прийняв цей виклик. В рамках програми «We Care!», ми продовжили оперативно надавати допомогу тим, хто її потребує найбільше – медичним закладам та їх пацієнтам. Окрім благодійності, банк традиційно підтримує екологічні ініціативи та піклується про співробітників.  

Попри складні часи, ми залишаємося соціально відповідальним та надійним банком. Тож ви завжди можете покластися на Креді Агріколь! Детальніше про соціальні проекти банку читайте далі.   

Благодійність

У березні Креді Агріколь за підтримки фонду «Твоя опора» придбав апарат штучної вентиляції легенів  вартістю 700 000 гривень для Київської міської лікарні №17. Ми робимо свій внесок у придбання життєво необхідного медичного обладнання, адже віримо, що подолання пандемії та її наслідків можливе лише у разі об’єднання наших зусиль. А кожен апарат ШВЛ допоможе врятувати життя багатьох людей.

У квітні Креді Агріколь Банк у партнерстві з Mastercard та за підтримки благодійного фонду «Твоя опора» придбав медичне обладнання на суму 1 100000 гривень для Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні та Київської міської клінічної лікарні №17. За ці кошти закуплено дефібрилятор, монітори пацієнта, пульсоксиметри та інфузійні насоси, які допомагають боротися із критичним перебігом хвороби.

У травні Креді Агріколь за підтримки благодійного фонду «Твоя опора» придбав медичне обладнання на 5 000 000 гривень для комплексного облаштування реанімаційного блоку лікарні в Чернівцях. Закуплено все необхідне для інтенсивної терапії хворих: дефібрилятор, фібробронхоскоп, портативний ультразвуковий сканер, монітори пацієнта (6 од.), інфузійну помпу, функціональні ліжка (3 од.), інфузомати одношприцеві (6 од.) та двошприцеві (11 од.). Цей благодійний проект ― наймасштабніший за всю історію роботи банку в Україні.

У листопаді Креді Агріколь втілив четверту хвилю благодійності та за підтримки благодійного фонду «Твоя опора» придбав медичне обладнання на суму 435 000 гривень для Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні та Київської міської клінічної лікарні №17. На ці кошти закуплено монітор пацієнта, інфузійний шприцевий насос та електрокардіограф, що допоможуть діагностувати хворобу та боротися з нею.

У грудні Креді Агріколь в рамках п’ятої хвилі благодійності за підтримки благодійного фонду «Твоя опора» та придбав медичне обладнання на суму 3,7 млн гривень для Харківської Обласної дитячої інфекційної лікарні. Тут лікуються діти з важким перебігом COVID-19 з міста Харкова та усієї області. На ці кошти було придбано: портативний ультразвуковий сканер, монітори пацієнта з функцією капнографії (2 од.), пульсоксиметри (5 од.), аспіратори (5 од.), шприцеві дозатори лікувальних речовин (5 од.) та реанімаційні ліжка (5 од.).

В рамках п’ятої хвилі благодійності Креді Агріколь за підтримки благодійного фонду «Твоя опора» придбав 24 кисневі концентратори вартістю 771 000 гривень для шести обласних лікарень. Допомогу отримали Нетішинська спеціалізована медико-санітарна частина, Славутська центральна районна лікарня, Волинська обласна інфекційна лікарня, Лохвицька районна лікарня, Бердянське територіальне медичне об'єднання та Київська міська клінічна лікарня №1.

У 2020 році в рамках благодійного проекту «Техніка на благо» Креді Агріколь передав 90 одиниць комп’ютерної техніки. Допомогу отримали 6 організацій: Таращанський коледж,  Полтавський обласний клінічний госпіталь, Полтавська ЗОШ №34, Новосанжарський дитячий будинок-інтернат, Оршівський дитячий будинок, Історико-краєзнавчий музей Попільнянської селищної ради.

Турбота про співробітників

В середині березня, після запровадження карантину в Україні, Креді Агріколь Банк, як відповідальний роботодавець, прийняв кілька пріоритетних рішень, створивши свій маніфест для співробітників:

 • Банк гарантує своїм співробітникам своєчасну та повну виплату заробітної плати під час кризи СOVID-19.
 • Жодних скорочень штату чи запроваджень часткового працевлаштування.
 • Запроваджено безпечні умови праці ― майже 90% співробітників головного офісу банку були переведені в режим віддаленої роботи. Разом із тим ми гарантували безпечний режим роботи для спеціалістів, які залишилися працювати в офісі та відділеннях, зокрема, забезпечили їх масками, дезінфекторами, корпоративним транспортом та встановили відповідний режим роботи відділень.

Зелені ініціативи

30 березня Креді Агріколь Банк традиційно підтримав всесвітню екологічну акцію «Година Землі» та подарував 15 000 саджанців сосни Національному парку «Голосіївський». Співробітники банку передали та допомогли висадити молоді дерева. А 28 березня, також в рамках акції, на фасадах кількох офісів банку вимкнули ілюмінацію на одну годину задля єднання з Планетою.

У жовтні в рамках щорічної екоініціативи «Дерево за автокредит» співробітники Креді Агріколь висадили у київському парку «Позняки» близько 30 молодих дерев: кленів, ялин та горобин. Піклуючись про навколишнє середовище, за чотири роки банк провів уже шість таких заходів та планує продовжити цю традицію.

2019

Креді Агріколь - один із найдобріших банків України. Вже понад три роки Креді Агріколь інвестує в майбутнє та розвиває програму КСВ “We Care!”, в якій намагається охопити максимально широкий спектр соціальних ініціатив. У 2019 році журнал «Власть Денег» включив Креді Агріколь Банк у ТОП-20 рейтингу компаній із найкращими програмами КСВ, що реалізуються в Україні. Детальніше про соціальні проекти банку читайте нижче.    

Зелені ініціативи

30 березня команда Креді Агріколь Банку приєдналася до всесвітньої екологічної акції «Година Землі» та висадила сіянці у Національному парку «Голосіївський». Загалом банк придбав 15 000 сіянців сосни звичайної та передав співробітникам парку для висаджування на проблемних ділянках. Акція була приурочена до всесвітньої екологічної ініціативи «Година Землі». Минулого року спеціально до цієї акції Креді Агріколь придбав для висаджування 12 000 сіянців сосни. 


У серпні у головному офісі банку на вул. Пушкінській, 42/4, стартував пілотний проект із сортування сміття. Протягом 4 місяців 600 співробітників офісу сортували відходи. За цей період банк відправив на переробку 1 235 кг паперу і картону та 2 835 кг вторинної сировини (пластик, Tetra Pak, метал, скло).

Автопарк головного офісу в Києві (вул. Пушкінська 42/4) поповнили два електромобілі  Hyundai Ioniq. Вони доступні для поїздок усім співробітникам як корпоративні авто. Електромобілі допоможуть не лише суттєво знизити витрати на пальне, а й зменшити карбоновий слід банку. Електрозаправка на стоянці безкоштовна для співробітників та клієнтів банку, які мають платіжну картку Креді Агріколь або мобільний додаток. Детальну інформацію щодо користування електрозаправкою можна отримати на рецепції.

Креді Агріколь встановив сонячні панелі на даху резервного дата-центру банку в Києві. Станція почала працювати у серпні 2019 року. Електростанція має потужність 20 кВт, а її прогнозована річна генерація - 20,6 МВт/год. Цей запуск дозволить не лише знизити споживання енергії, а й зменшити карбоновий слід банку на 21т СО2, що еквівалентно автомобільній подорожі на відстань 110 тис. км.


Благодійність

Креді Агріколь вже два роки підтримує оновлення дитячого спортивного комплексу «Спортіум», Миколаївська область. Так у 2019 році банк підтримав реконструкцію багатофункціонального спортивного майданчика. Офіційне відкриття відбулося наприкінці травня, коли перші відвідувачі протестували оновлений майданчик.  


Співробітники Креді Агріколь Банку придбали медичний препарат для Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні М.М. Амосова. Під час корпоративного велопробігу 8 червня співробітники банку зібрали 41 222 грн. На ці кошти придбано 11 упаковок препарату Алпростан, необхідного для діагностування серцево-судинних захворювань у новонароджених.

Благодійна ініціатива «День донора» - це одна зі складових масштабної програми корпоративної соціальної відповідальності банку «We Care!». За майже три роки існування проекту в банку відбулося 27 «Дні донора» у Києві. Важливо, що у 2019 році «День донора» з’явився також у Львові (3 акції) та Одесі (1 акція). За час існування ініціативи понад 250 співробітників стали донорами.


31 серпня 2019 року в Києві відбувся сімейний благодійний фестиваль «Charity Weekend. Здоровий день». Креді Агріколь Банк уже другий рік поспіль виступає партнером заходу, адже це ще одна чудова нагода зробити свій внесок у добробут суспільства та допомогти зібрати кошти для двох медичних закладів, де перебувають на лікуванні дітки.


30 листопада 2019 року у Києві відбувся 27 благодійний ярмарок «Charity Bazaar», організатором якого є Міжнародний Жіночий Клуб Києва (IWCK). Креді Агріколь уже 26 років поспіль виступає партнером масштабного благодійного заходу. Цього року під час ярмарку вдалося зібрати 3 205 742 млн грн, які будуть спрямовані на допомогу жінкам, дітям, людям похилого віку та людям з інвалідністю у різних регіонах України.


Спільно з партнером банку, фондом «Твоя опора», Креді Агріколь продовжує забезпечувати дитячі будинки необхідною технікою та речами. Напередодні новорічних свят шість дитячих установ отримали довгоочікувані подарунки, список яких було сформовано відповідно до потреб та побажань кожного закладу.      

 • Городнянський ліцей – електроплита, телевізор; 
 • Олешківський дитячий будинок-інтернат – два кондиціонери, пароконвектомат;
 • Оршівський дитячий будинок санаторного типу – пральна машина, принтер, телевізор;
 • Рівненський обласний спеціалізований центр реабілітації дітей з органічними ураженнями ЦНС з порушенням психіки та паліативної допомоги дітям – бойлер, постільна білизна (60 комплектів), ковдри (20 штук), покривала (20 штук);     
 • Романівський дитячий будинок-інтернат – тактильний термометр, глюкометр, портативний електрокардіограф, пульсоксиметр, небулайзер; 
 • Волинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки – два пилососи та телевізор.       

Напередодні Нового року співробітники  Креді Агріколь Банку зібрали понад 70 000 гривень для Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Миколи Амосова. Всі зібрані кошти були спрямовані на придбання препарату «Кустодіол», необхідного для здійснення операцій на серці. Цей медикамент дозволяє заморозити серце на 2 години. Проект реалізовано за підтримки фонду «Твоя опора».


Турбота про співробітників

Традиційний велопробіг вже всьоме відбувся на початку червня та охопив сім міст України. Команди велосипедистів у Києві, Полтаві, Харкові, Вінниці, Дніпрі, Львові та Одесі проїхалися мальовничими вулицями міст. Всього захід зібрав майже 2 000 співробітників. Дружна команда Креді Агріколь подолала загалом близько 65 кілометрів маршруту. 


6 та 7 квітня Креді Агріколь Банк уже традиційно долучився до масштабної бігової події - 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2019. Цього року протягом 2 днів на різних дистанціях заходу стартували 124 співробітники. Це гарний приклад формування бігової культури та зацікавлення до прояву здорового способу життя. 


Наступною перевіркою на витривалість став ювілейний 10th Wizz Air Kyiv City Marathon. Захід відбувся 5-6 жовтня у столиці та об’єднав 115 співробітників банку.


Традиційний турнір із міні-футболу вже восьмий рік поспіль згуртовує співробітників із усіх регіонів України. Команда банку по-справжньому відчула силу змагання та зарядилася емоціями під час турніру. Відбірковий тур, який відбувався у Вінниці у липні, запам’ятався інтригою та несподіваними футбольними відкриттями. Під час фіналу турніру в Києві стало відоме ім’я переможця – команди Центрального макро-регіону.


2018

Креді Агріколь Банк продовжує робити добрі справи в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!», відкриваючи нові напрями доброчинності та розширюючи масштаби нинішніх проектів. У 2018 ми подвоїли бюджет соціальних проектів та суттєво збільшили залученість співробітників до ініціатив, зібравши разом 100 000 грн на благодійність протягом року.  

Зелені ініціативи

Креді Агріколь Банк подарував Національному природному парку «Голосіївський» 12 000 сіянців сосни звичайноїприурочивши цю акцію до всесвітньої кампанії «Година Землі». Понад 15 співробітників банку разом зі своїми родинами висадили декілька сотень сіянців сосни, а решту сіянців співробітники НПП «Голосіївський» висадили самостійно на проблемних ділянках парку. Квітневе висаджування дерев стало першою хвилею традиційної ініціативи банку «Дерево заавтокредит».

Друга ініціатива в рамках проекту «Дерево за автокредит» відбулася у парку «Позняки» в Києві. Команда банку висадила глоди, горобини, карагани, модрини та яблуні – всього 50 дерев. Розуміючи свою відповідальність за збільшення кількості автомобілів на дорогах України, Креді Агріколь прагне зробити внесок у збереження навколишнього середовища. Банк постійно розширює масштаби зеленої ініціативи та збільшує кількість зелених насаджень у столиці. Активну допомогу в організації та проведенні ініціативи надали співробітники КО «Київзеленбуд» та співробітники КП УЗН Дарницького району Києва.

Команда банку долучилася до Clean My City Challenge - естафети з прибирання вулиць та парків свого міста, та прибрала Дорогожицький парк у Києві. У ініціативі взяли участь 25 співробітників банку разом зі своїми сім’ями.

Благодійність

Креді Агріколь Банк подарував три монітори для пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Спільно з благодійним фондом «Твоя опора» банк придбав та передав три монітори для пацієнтів у максимальній комплектації, які дуже необхідні для лікування хворих. Це високоякісні пристрої, що дозволяють слідкувати за частотою серцевих скорочень, вмістом кисню в крові, артеріальним тиском, механікою, частотою дихання, температурою тіла та багатьма іншими важливим показниками.

Співробітники Креді Агріколь Банку придбали медичне обладнання для Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні М.М. Амосова. Під час корпоративного велопробігу 16 червня співробітники банку зібрали 35 000 грн, за які було придбано фетальний монітор. Цей пристрій необхідний для спостереження вагітності, він дозволяє слідкувати за серцевими скороченнями плоду та матері, моніторити артеріальний тиск та сатурацію крові. 3 липня медичне обладнання вже було передане до інституту.

Також напередодні Нового року команда Креді Агріколь Банку зібрала 70 000 гривень для Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Миколи Амосова. Всі зібрані кошти спрямовані на придбання препарату «Кустодіол», необхідного для здійснення операцій на серці. Цей медикамент дозволяє заморозити серце на 2 години. Проект реалізовано за підтримки фонду «Твоя опора» – постійного партнера благодійних ініціатив банку.

11 Днів донора у 2018 році – протягом 2018 року банк провів 11 традиційних щомісячних Днів донора. Більше 75 співробітників за цей час відвідали Центр дитячої кардіології та кардіохірургії та стали донорами крові для маленьких пацієнтів Центру, які регулярно потребують компонентів крові.

«Поліс добра» - благодійна ініціатива, яка проходила у банку протягом липня-серпня. За рахунок оформлених клієнтами страхових полісів банк у вересні переказав 300 000 грн на придбання медичного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії (Київ), а саме: 5 датчиків та 85 одноразових кулонів для виміру тиску. Це обладнання необхідне для якісного лікування маленьких пацієнтів установи. Креді Агріколь підтримує українську медицину, сприяє її розвитку та вдосконаленню. Проект реалізований за підтримки постійного партнера банку - благодійного фонду «Твоя опора».

Неймовірно важливим проектом, який вдалося реалізувати цього року, також є відновлення дитячого спортивного басейну у комплексі «Спортіум», розташованому у Миколаївській області. Відкриття басейну було приурочене спеціально до Дня захисту дітей та початку літнього сезону. З 2 до 4 червня у «Спортіумі» відбувся відкритий всеукраїнський кубок з плавання, де оновлений спортивний басейн вперше випробували маленькі спортсмени. На урочистому заході Креді Агріколь Банк представила Галина Нечаєва, директор з персоналу, та вручила заслужені нагороди переможцям різних вікових категорій.

11 липня у Харкові презентували відновлений футбольний майданчик, розташований за адресою вул. Тракторобудівників, 142. Майданчик відновили у партнерстві Креді Агріколь Банк і Mastercard у рамках Всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас». Майданчик має площу 924 м2 та відкритий для всіх охочих. Під час відновлювальних робіт на майданчику замінили фундамент, поклали покриття зі штучної трави на полі, встановили нові огорожу та спортивне обладнання, яке відповідає міжнародним вимогам міні-футболу.

7 жовтня команда Креді Агріколь долучилася до масштабної бігової події року – 9-ого Wizz Air Kyiv City Marathon. У рамках заходу відбувся ювілейний «Фандрайзинг марафон», метою якого був збір коштів на підтримку проектів 15-ти благодійних фондів на платформі Української біржі благодійності та фонду «Таблеточки». В марафоні взяли участь 90 наших співробітників, з яких на старт вийшли 18 фандрайзерів.

Креді Агріколь підтримав благодійний фестиваль «Charity Weekend. Здоровий день» в якості партнера і надав 50 000 грн. Ціль заходу – зібрати кошти на купівлю інноваційного рентген-апарату, необхідного для Інституту педіатрії, акушерства та гінекології України. Обладнання коштує близько 4 мільйонів гривень. Завдяки рентген-апарату тисячам новонароджених зможуть швидше та якісніше поставити діагноз. Це обладнання - шанс врятувати маленькі життя.

Вже два роки поспіль банк опікується дитячими будинками. У 2017 році банк запустив масштабну ініціативу «Підтримка дитячих будинків», взявши під опіку шість дитячих будинків з різних куточків України.  Цього року банк розширив коло допомоги та додав до свого списку Луганський обласний будинок дитини №2. Тепер банк опікується сімома установами. Перед зимовими святами дитячим будинкам вручили:

 • Олешківський дитячий будинок-інтернат - телевізор, два електрочайники та стаціонарний блендер
 • Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» - три пилососи, два зволожувачі повітря, кондиціонер для обігріву та охолодження
 • Городянська спеціалізовано школа-інтернат - проектор із кріпленням
 • Оршівський дитячий будинок санаторного типу - газовий котел
 • Новосанжарський дитячий будинок-інтернат - холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, акустична систему та мікрофони, чотирьох канальний мікшер, стерилізатор медичних інструментів, електрочайник, праска
 • Навчально-реабілітаційний центр Вінницької обласної ради для дітей-аутистів та дітей з порушенням мовлення - проектор та екран
 • Луганський обласний будинок дитини – пральна машина, конвектори, електрочайники та стерилізатор для пляшечок.

Список подарунків був сформований відповідно до потреб та побажань кожного дитячого закладу. Проект реалізовано спільно з фондом «Твоя опора».  

Турбота про співробітників

22 квітня команда Креді Агріколь Банку подолала марафонські індивідуальні, естафетні та благодійні дистанції 8-ого Nova Poshta Kyiv Half Marathon. Цього разу банк представляли близько 130 співробітників - це вдвічі більше ніж минулого року! Масштабність наших намірів оцінили і організатори марафону та на урочистому заході з нагоди закриття марафону вручили нагороду в категорії «Найбільша корпоративна команда».

Традиційний шостий корпоративний велопробіг Креді Агріколь Банку цього року стартував у семи містах: Києві, Львові, Дніпрі, Харкові, Полтаві, Вінниці та Одесі. Основна мета такого заходу – популяризація екологічного транспорту. Адже проїжджаючи головними вулицями найбільших міст України, співробітники надихають перехожих брати з них приклад.

Спортивний та командний дух традиційно поєднався в літньому футбольному турнірі. Це вже добра традиція та масштабне свято, спрямоване на розвиток корпоративної культури, взаємодопомоги між співробітниками, та популяризації здорового способу життя. Цього року турнір проходив у два етапи в двох містах, об’єднавши 700 співробітників з усієї України.

2017

Запущена у 2016 році програма корпоративної соціальної відповідальності «We Care!», у 2017 році була суттєво розширена. Нові довгострокові та адресні проекти, висока залученість співробітників та нагальна підтримка тих, хто цього потребує - все перепліталося в рамках програми «We Care!» протягом року. Пропонуємо ознайомитися детальніше.

Зелені ініціативи:

У 2017 році банк ініціював ряд «зелених ініціатив», які сприяють збереженню довкілля, наприклад, використання офісного паперу зі вторинної сировини, утилізація ртутних ламп, зниження застосування фосфатних миючих засобів, робота сучасних систем контролю опалювального обладнання.

Ще однією «зеленою ініціативою» в банку стала підтримка міжнародної акції «День без паперу», яка продовжувалася в банку протягом тижня. Співробітники щодня отримували лайфхаки щодо мінімізації використання паперу.

Зелена ініціатива «Дерево за автокредит» від Креді Агріколь Банку розширює свою географію. У 2017 році, традиційно восени, банк вдруге провів цю активність, яка вже стала корпоративним та родинним заходом у житті Креді Агріколь. Більше 20 співробітників, самостійно чи зі своєю родиною, долучилися до висаджування 50 садженців горобини та катальпи у Дорогожицькому парку.

Важливою ініціативою банку у 2017 році стала програма «зеленого» кредитування в рамках програми IQ Energy у співпраці з ЄБРР. Вона сприяє удосконаленню у сфері енергоефективності в житловому секторі України. «Зелене» фінансування є віддзеркаленням основних цінностей Групи та Креді Агріколь Банку стосовно підтримки сталого розвитку економіки країн присутності Групи.

Благодійність: 

У сьомому «Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017» у складі команди Креді Агріколь Банку взяли участь понад 60 співробітників, які обирають здоровий спосіб життя. Участь у марафоні посприяла збору коштів на придбання спортивних протезів ветеранам бойових дій, а отже дала їм шанс на нове життя.

25-й «Пробіг під каштанами» підтримала команда з понад 70 співробітників Креді Агріколь Банку аби допомогти зібрати кошти на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

 

«Wizz Air Kyiv City Marathon» - Креді Агріколь Банк у 2017 році вже вкотре долучився до масштабної бігової події року. Цього разу команда бігунів складалася аж із 75 учасників! Це найбільша кількість за всі роки участі команди Креді Агріколь Банку в марафонах. Завдяки згуртованості та соціальній усвідомленості наших співробітників та всіх учасників в цілому вдалося придбати спортивні протези ветеранам АТО, зібрати гроші на мобільний мамограф для діагностики раку молочної залози та на благодійність у рамках "Фандрайзинг-марафону».

 «День донора» - спільний благодійний проект Креді Агріколь Банку та Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, запущений у серпні 2017 року. Щомісяця команда Креді Агріколь Банку здавала кров для маленьких пацієнтів Центру, які вкрай цього потребують. За п’ять місяців поспіль з початку проекту 42 наші колеги стали донорами, з яких 6 – вже двічі в рамках  «Дня донора». Це неймовірно вагомий внесок, який дає дітям шанс на одужання. Понад 1500 операцій в рік проводяться у цьому медичному закладі, де для кожної операції необхідна кров як мінімум двох донорів. Нехай діти зростають здоровими!

«Техніка на благо» - ще один новий напрям доброчинності, запущений банком, та спрямований на технічне забезпечення дитячих будинків, шкіл-інтернатів й інших неприбуткових організацій, які звернулися за допомогою. Адже те, що в еру цифрових технологій для нас є звичним та буденним, для дитячих будинків - недосяжне без нашої допомоги. В листопаді була завершена перша масштабна хвиля проекту, ініційована ще на початку 2017 року. Загалом 176 одиниць техніки роз’їхалися до 17 організацій, які знаходяться в різних куточках України. Банк взяв на себе абсолютно всі витрати, пов’язані з доставкою та врученням техніки кожному закладу.

Співробітники Креді Агріколь Банку підтримали благодійну акцію «1000 подарунків до Нового року» від нашого партнера - благодійного фонду «Твоя опора» та допомогли у здійсненні мрій діток із 12 дитячих будинків. Тисячі вихованців спеціалізованих закладів мріють про власні дрібнички: лялька, рушник, навушники, колготки. Як мало треба дітям для миті щастя. Це найменше, чим ми могли допомогти цим малюкам, і ми допомогли!

Також банк запустив благодійний проект допомоги дитячим будинкам по всій Україні. Ініціативу супроводжував благодійний фонд «Твоя опора». В рамках проекту банк взяв під опіку 6 дитячих будинків і закупив для них необхідні товари домашнього вжитку.

Кременчуцький спеціалізований будинок дитини, де перебувають 75 маленьких вихованців, отримав холодильник для зберігання ліків і сумішей та спеціальний апарат для фізіотерапії, лікування на якому проходитиме малеча із розладами нервової системи та опорно-рухового апарату.

105 вихованців Немирівського навчально-реабілітаційного центру для дітей з аутизмом та дітей з порушеннями мовлення отримали морозильну камеру, електробойлер для душової та два мікрофони, кабелі для аудіо-відеотехніки, комп’ютерну акустику та принтер.

216 діток із Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко» отримали два зволожувачі повітря та три пилососи.

Нестандартний подарунок – дзеркальну фотокамеру – отримали 123 вихованці Городнянської спеціалізованої школи-інтернату. Адже ці дітки випускають газету «Джерело» і хочуть прикрашати її красивими світлинами.

Ураження нервової системи, фізичні вади: понад 119 діток віком від 4 до 18 років, більшість з яких прикуті до ліжок, – це вихованці Олешківського дитячого будинку-інтернату в Херсонській області. Аби зробити їхнє життя хоч на краплинку комфортнішим, ми передали їм три праски, два пилососи та два зволожувачі – тепер дітки там виглядатимуть охайними і дихатимуть свіжим повітрям без пилу.

Малеча з Оршівського дитбудинку санаторного типу нарешті взимку не буде мерзнути, бо заклад отримав газовий котел. До його появи через підвищену вологість стіни в кімнатах вкривалися пліснявою і грибком. На щастя, тепер це все позаду.

На 6 тисяч грн, які нам вдалося зібрати на корпоративному новорічному святі, банк придбав масляні та акварельні фарби, акварельні олівці, полотна та інші витратні матеріали для творчості. Всі ці подарунки вже отримали вихованці Олешківського дитячого будинку-інтернату, який знаходиться під опікою банку.

Ще однією доброю справою у Креді Агріколь Банку стало залучення картин юних художників із дитячих будинків до арт-алеї на новорічному корпоративному заході. Поруч із картинами знаходилися бокси для збору коштів. На святі було презентовано 5 картин різних художників з дитячих будинків, які попри інвалідність продовжують творити прекрасне. Один із художників не має кінцівок, тому він малює беручи пензлик до рота. На зібрані кошти були придбані кисті та фарби для юних творців та передані їм разом із картинами.

Креді Агріколь Банк став одним із найбільших спонсорів 25-го Благодійного ярмарку, організованого Міжнародним жіночим клубом Києва (IWCK). Окрім фінансової допомоги банк забезпечив захід касирами та інкасаторською підтримкою. Всі зібрані кошти були спрямовані на допомогу жінкам, дітям, людям з особливими потребами та людям похилого віку.

Турбота про співробітників:

Велопробіг у 2017 році вже вп’яте відбувся у Креді Агріколь Банку. Цього року у заході  взяли участь близько 600 велосипедистів, які одночасно стартували в семи містах України та разом подолали більше 70 км. Велопробіг – це традиційний захід Креді Агріколь Банку, щороку сотні співробітників проїжджають цетральними вулицями найбільших міст України, надихаючи один одного, а також випадкових перехожих. Загалом, організовуючи такий захід, ми як соціально відповідальний банк також висловлюємо підтримку екологічно чистого транспорту.

Командний дух – одна із корпоративних цінностей Креді Агріколь Банку. Корпоративний турнір з міні-футболу – можливість довести, що він в нас на високому рівні. Турнір з міні-футболу – це корпоративний захід спрямований на підтримку здорового способу життя, сприяє зміцненню команди та, безумовно, збагачує корпоративну культуру Креді Агріколь Банку. Цього року турнір відбувся в 2 етапи та півфінал, об`єднавши більше 700 співробітників банку зі всієї України.

2016

Щойно заснувавши програму корпоративної соціальної відповідальності банку «We Care!», Креді Агріколь Банк одразу розпочав активну діяльність у всіх трьох напрямах та встиг здійснив безліч добрих справ вже у 2016 році, пропонуємо ознайомитися з ними детальніше.

Зелені ініціативи:

 

«Дерево за автокредит» - нова зелена ініціатива. Саме у 2016 році співробітники банку вперше висадили дерева та зробили ще один корпоративний внесок у збереження навколишнього середовища. Одразу 50 ялинок висаджено у київському парку ім. Тараса Шевченка за професійної підтримки КО «Київзеленбуд» та працівників КП УЗН Шевченківського району Києва. Креді Агріколь Банк як лідер у сфері автокредитування розуміє відповідальність за збільшення автомобілів на дорогах України та прагне постійно піклуватися про природу, саджаючи дерева в усіх куточках нашої країни.

«Lets do itUkraine!». У 2016 році вже вчетверте Креді Агріколь Банк долучився до всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!». Понад 250 наших колег із Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Києва, Львова, Миргорода, Одеси, Олександрії, Полтави та Харкова вийшли на наймасштабніше прибирання своїх міст. Спільними зусиллями команда банку по всій країні зібрала близько 2 800 кг сміття, що дорівнює вазі одного невеличкого слона або 98 млн євро (купюрами по 100 євро).   

Еко-папірЩе однією новою ініціативою 2016 року, направленою на збереження навколишнього середовища, стало використання в офісах та відділеннях банку екологічного офісного паперу, виготовленого зі 100% вторинної сировини. 

Благодійність: 

 

«Пробіг під каштанами». Близько 70 наших колег у 2016 році взяли участь у наймасштабнішому в Україні щорічному спортивно-благодійному проекті та підтримали спільну мету проекту - зібрати максимальну кількість коштів на придбання необхідного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Іще одна ціль пробігу - привернення уваги суспільства до проблем дитячої смертності в Україні, розвиток традиції взаємної підтримки.

 

«Буковинська мрія». Креді Агріколь Банк надав фінансову благодійну допомогу на повторну закупівлю подарунків для дітей-сиріт в рамках ініціативи «Буковинська мрія», яку проводив благодійний фонд «Майбутнє України». Адже, напередодні вручення подарунків, офіс благодійного фонду був пограбований та майже 600 дітей могли залишитися без здійснення маленької мрії, про яку вони так старанно розповідали у свої листах. Співробітники також не лишились осторонь та самостійно виконували бажання діток, купували подарунки згідно з проханнями, описаними на сайті «Буковинської мрії» та відправляли у дитячі будинки.

 

«Пробіг з вірою в серці» - Креді Агріколь Банк виступив партнером соціальної ініціативи клієнта банку - компанії Данон. Ініціатива «Пробіг з вірою в серці» спрямована на допомогу дітям з вадами серця. Корпоративні команди нашого банку взяли участь у пробігах у Херсоні та у Кременчуці. Загалом 80 співробітників долучилися до ініціативи. Також у рамках активності банк зробив благодійний внесок для закупівлі кардіологічного обладнання для Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні та міського пологового будинку м. Кременчука.

«Wizz Air Kyiv City Marathon» - незважаючи на складні погодні умови, на старт марафону у 2016 році вийшли понад 30 наших відважних колег задля свого вкладу у вирішення соціальних проблем.

Креді Агріколь Банк підтримав 24-й благодійний ярмарок Міжнародного Жіночого Клубу Києва в якості спонсора, а також надав професійних касирів та інкасаторські машини для обслуговування ярмарку. Всі кошти, отримані від вхідних квитків, придбаних товарів та пожертв, були витрачені на благодійні проекти з підтримки малозабезпечених громадян та на допомогу дитячим будинкам України.

Турбота про співробітників:

 

Велопробіг Креді Агріколь Банку у 2016 році відбувався одночасно в 6 містах України: Києві, Вінниці, Львові, Одесі, Полтаві, Харкові. Понад 500 співробітників взяли участь у велопробізі, долаючи немалі дистанції та демонструючи всім, що ми єдина, міцна та велика команда. У Києві колону велосипедистів очолювало Правління банку. Загалом у корпоративному заході взяли участь близько 1300 співробітників. Також цьогорічний захід мав і благодійну спрямованість, оскільки період проведення велопробігу збігся з Днем солідарності у групі Креді Агріколь, в цей день співробітники об’єднали свої зусилля заради важливої справи. На згадку про велопробіг його учасники в усіх містах купували листівки, а всі зібрані кошти були спрямовані на підтримку дитячих будинків.

 

Турнір з міні-футболу – це ще одна чудова традиція Креді Агріколь Банку, яка формує наш командний дух, об’єднує колективи з різних регіонів, мотивує нас на розвиток заради перемоги! У 2016 році корпоративний турнір пройшов у 3 етапи та півфінал, об’єднавши близько 800 співробітників зі всієї України.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно