Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Ми максимально спростили для Вас вибір полісів страхування

Автострахування

Програми автострахування від надійних партнерів - страхових компаній.

Автоцивілка

Поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів «Автоцивілка» - забезпечує відшкодування завданих збитків у разі настання дорожньо-транспортної пригоди із використанням транспортного засобу, за умови що Ви є винуватцем пригоди.

Детальніше
ДЦВ

Розширює (збільшує) страхову суму (страхове покриття), у разі, якщо суми страхового покриття полісу «Автоцивілка» не достатньо.

Детальніше
Зелена картка

Зелена картка – страхування Вашої відповідальності, як власника транспортного засобу, за шкоду, заподіяну третім особам внаслідок ДТП, а саме: життю, здоров’ю та/або майну третіх осіб та/або моральну шкоду при виїзді за кордон на території країн-членів системи Зелена картка.

Детальніше
Повне КАСКО

Програма КАСКО «Все Включено» –добровільне страхування легкових автомобілів, строк експлуатації яких не перевищує 10 років (120 місяців) включно на дату укладання Договору страхування,а також додаткове обладнання ТЗ (автомобільна теле-, аудіо- та радіоапаратура, додаткове обладнання салонів, світове, сигнальне та інше обладнання, що встановлене в ТЗ, але не входить до його заводської комплектації).

Детальніше
Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно