Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard

Автострахування

Програми автострахування від надійних партнерів - страхових компаній

Автоцивілка

Поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів «Автоцивілка» - забезпечує відшкодування завданих збитків у разі настання дорожньо-транспортної пригоди із використанням транспортного засобу, за умови що Ви є винуватцем пригоди.

Детальніше
ДЦВ

Поліс добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ДЦВ)

Розширює (збільшує) страхову суму (страхове покриття), у разі, якщо суми страхового покриття полісу «Автоцивілка» не достатньо.

Детальніше
Зелена картка

Зелена картка – страхування Вашої відповідальності, як власника транспортного засобу, за шкоду, заподіяну третім особам внаслідок ДТП, а саме: життю, здоров’ю та/або майну третіх осіб та/або моральну шкоду при виїзді за кордон на території країн-членів системи Зелена картка.


До страхового випадку відноситься ДТП, яке сталося з Вашої вини і внаслідок якого, було завдано шкоду життю, здоров'ю або майну третіх осіб.

Детальніше
Повне КАСКО

Програма КАСКО «Все Включено» –добровільне страхування легкових автомобілів, строк експлуатації яких не перевищує 10 років (120 місяців) включно на дату укладання Договору страхування,а також додаткове обладнання ТЗ (автомобільна теле-, аудіо- та радіоапаратура, додаткове обладнання салонів, світове, сигнальне та інше обладнання, що встановлене в ТЗ, але не входить до його заводської комплектації).


Страхування додаткового обладнання здійснюється лише разом зі страхуванням самого ТЗ. При цьому ДО вважається застрахованим на випадок настання тих самих подій, що й ТЗ.

Детальніше
КАСКО Light

Програма КАСКО Light – добровільне страхування легкових не заставних автомобілів, термін експлуатації яких не перевищує 60 місяців на дату оформлення Договору страхування.

Детальніше
КАСКО 5+

Програма «КАСКО 5+» – добровільне страхування не заставних легкових автомобілів, термін експлуатації яких від 36 до 120 місяців на дату оформлення Договору

Детальніше
Автозахист

Програма «Автозахист» – добровільне страхування легкових автомобілів, термін експлуатації яких не перевищує 120 місяців на дату оформлення Договору страхування, та які не є предметом застави.

Детальніше
Опитувальник клієнта
Оцінити роботу відділення
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Комунальні послуги, поповнити мобільний
Кредитний калькулятор
Акції
Зворотній зв'язок
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Бонусна Програма MasterCard® Rewards