Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Корпоративна картка

Mastercard Business
Mastercard Corporate
Основна картка для оплати відряджень, представницьких витрат і закупівель.
Преміальна картка для власників бізнесу або для співробітників, що часто подорожують, мають підвищений рівень витрат і потребують більше зручності та комфорту у використанні.


  • Розрахунки платіжною карткою в Інтернеті захищено технологією 3D Secure: підтвердження онлайнових платежів відбувається завдяки одноразовому паролю з SMS.
  • Бізнес-зали Mastercard: користуйтеся вільним доступом до Mastercard Lounge у зоні внутрішніх та міжнародних рейсів в Україні та світі.
  • Fast Line Mastercard в аеропортах: проходьте контроль в аеропорту без черг. Залиште більше часу на каву, перепочинок або покупки в Duty Free.
  • Ексклюзивно для карток Mastercard Corporate від Credit Agricole -50 % на поїздки в аеропорт та назад.
  • ПЛР-тестування або експрес тест на COVID-19 в аеропорту «Бориспіль», в терміналах D та B
  • Програма винагород Mastercard Більше
  • Програма винагород Mastercard БільшеCREDIT AGRICOLE пропонує відкрити корпоративні платіжні картки Mastercard Business  та Mastercard Corporate.

Корпоративна картка - це зручний інструмент для здійснення безготівкової оплати, контролю витрат на відрядження, представницьких та інших господарських витрат вашої компанії.

Програма винагород Mastercard Більше

Mastercard Більше – це програма винагород, доступна клієнтам Credit Agricole.

Зареєструйте Вашу картку за посиланням і кожна оплата буде приносити Вам Срібні бали, які Ви можете обміняти на подарунки, знижки та незабутні враження.

Заявка

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 0004 Безкоштовно