Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

БЕЗКОНТАКТНІ ПЛАТЕЖІ ВАШИМ СМАРТФОНОМ

Google Pay

GOOGLE PAY – мобільний гаманець від Google для здійснення безконтактних платежів Вашим смартфоном з технологією NFC на базі Android 5.0 і вище. Просто додайте картку Credit Agricole до мобільного гаманця і здійснюйте швидкі та безпечні платежі!

Для того, щоб розпочати користуватися сервісом Google Pay з карткою Креді Агріколь Банк, здійсніть наступні 3 кроки:
Встановіть додаток

Завантажте додаток Google Pay з Play Market

Додайте картку Credit Agricole

  • В додатку Google Pay оберіть пункт «Додати картку»
  • Відскануйте лицьовий бік картки або введіть її реквізити самостійно
  • Заповніть поштову адресу та інші поля (для Києва необхідно обрати KIEV City в полі «Область»)
  • Завершіть реєстрацію картки, дотримуючись простих інструкцій програми

Здійснюйте розрахунки

  • Розблокуйте смартфон
  • Прикладіть смартфон до безконтактного терміналу
  • Підтвердження успішної операції з'явиться на екрані вашого смартфону
Часті запитання

Що таке Google Pay?

Google Pay – це система мобільних платежів розроблена компанією Google, яка дозволяє здійснювати розрахунки за допомогою мобільних пристроїв на базі Android версії 5.0 і вище (смартфони, планшети або годинники). Оплата відбувається через відповідний додаток з використанням технології NFC (Near field communication – технологія бездротового зв’язку малого радіусу дії).

Увага! Для користування додатком на смартфоні обов’язково має бути увімкнене блокування екрану. Також Google Pay не підтримується на пристроях з активованим root-доступом.

Як перевірити, чи підтримує мій телефон технологію NFC?

Перевірити наявність технології NFC Ви можете у налаштуваннях свого телефону зайшовши в меню «Бездротові мережі» та натиснувши кнопку «Ще».

Яку картку можна додати в Google Pay?
Як активується картка у Google Pay?
В яких магазинах можна розраховуватись за допомогою Google Pay?
Чи потрібен інтернет для проведення розрахунків телефоном?

Для проведення розрахунків в магазинах наявність інтернету на смартфоні не обов’язкова. Доступ до інтернету необхідний, щоб додати картку в Google Pay.

Наскільки це безпечно?

При додаванні картки в Google Pay створюється її цифровий аналог (токен), який працює тільки на тому пристрої, на якому його було створено. У разі повторного додавання карти на тому ж або іншому пристрої, створюється новий унікальний токен. Під час проведення операції використовується саме токен, а не Ваш фактичний номер картки. Таким чином, дані Вашої картки залишаються під захистом зашифрованих даних. Безпека даних гарантується Міжнародними Платіжними Системами Visa та Mastercard.

Що робити, якщо в мене вкрали телефон?

У разі втрати мобільного пристрою Вам необхідно зателефонувати до контакт-центру Credit Agricole для блокування токену за номером 0 800 30 5555 або +38 044 495 22 77. При цьому Ви зможете і надалі користуватися фізичною карткою. У разі, якщо у Вас немає можливості зателефонувати до контакт-центру Банку, але наявний доступ до системи iBank, Ви можете заблокувати саму платіжну картку. Після появи можливості зв’язатися з Банком, Ви зможете заблокувати токен, активувати саму платіжну картку та продовжити користуватися нею.

Як виконати транзакцію смартфоном?

Просто піднесіть свій девайс до терміналу: якщо сума транзакції більша за 500 грн. (картки Visa) або 100 грн. (картки Mastercard), необхідно буде розблокувати смартфон. Якщо сума операції менша за 500 / 100 грн. достатньо буде тільки підсвітити екран.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно