Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Фінансова підтримка заходів в АПК шляхом здешевлення кредитів

Здійснюється відповідно до програми: Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників: часткова компенсація відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України за №300 від 29.04.15.

Хто може отримати компенсацію

Суб’єкти господарювання агропромислового комплексу - юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи – підприємці, які:

 • провадять діяльність у галузях тваринництва,
 • позичальники, що підпадають під визначення суб’єкта господарювання агропромислового комплексу.

Розмір компенсації

Нараховані і сплачені у поточному році відсотки (за січень-жовтень) за (1) короткостроковим кредитом, залученим для поповнення обігових коштів, (2) середньо- і довгостроковим кредитом, залученим для придбання основних засобів, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів, а також з переробкою сільськогосподарської продукції у розмірі 1,5 облікової ставки НБУ, що діє на дату нарахування, але не вище розміру, передбаченого кредитним договором, зменшеного на 5 відсоткових пунктів.

Як отримати

1. Отримати у Банку кредит у національній валюті.

2. Подати до Банку заявку (що включає інформацію про пов’язаних осіб, які у бюджетному році є отримувачами державної підтримки), а також оригінали та копії документів:

 • договір купівлі-продажу активів та документи до нього: накладна, платіжне доручення, специфікація, акт приймання-передачі, рахунок тощо;
 • договір про надання послуг/ виконання робіт та документи до нього: накладна, акт виконаних робіт/надання послуг, платіжне доручення тощо;
 • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з інформацією про те, що підприємство не перебуває на стадії ліквідації/не порушено справу про банкрутство;
 • згода одержувача щодо надання Мінагрополітики інформації про нього, за формою, визначеною Банком.

3. Банк формує реєстр компенсаційних виплат і щомісяця до 10 числа подає до Мінагрополітики.

4. Мінагрополітики щомісяця до 25 числа перераховує бюджетні кошти Банку, який протягом 3 банківських днів перераховує їх на поточний рахунок клієнта.

Обмеження розміру компенсаційних виплат на календарний рік

 • Для позичальників та пов’язаних осіб, які провадять діяльність у галузях тваринництва, - 15 млн. грн;
 • Для інших позичальників та пов’язаних осіб - 5 млн. грн.

Застереження

 • Компенсація не надається позичальникам за укладеними кредитними договорами, відсотки за користування якими здешевлюються або здешевлювались за рахунок коштів, передбачених для інших державних програм (наприклад, програма 5-7-9 та інші).

Обмеження за програмою

Фінансова підтримка не надається одержувачам:

 • стосовно яких порушено справу про банкрутство,
 • яких визнано банкрутами,
 • які перебувають на стадії ліквідації,
 • які мають прострочену більше ніж шість місяців заборгованість з платежів, контроль за справленням яких покладено на органи ДПС.

Заявка

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 0004 Безкоштовно