Меню
UA
0 800 30 0004 з 09:00 до 18:00
0 800 30 0004 з 09:00 до 18:00
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Фінансова підтримка заходів в АПК шляхом здешевлення кредитів

Здійснюється відповідно до програми: Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників: часткова компенсація відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України за №300 від 29.04.15.

Хто може отримати компенсацію

Суб’єкти господарювання агропромислового комплексу - юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи – підприємці, які:

 • провадять діяльність у галузях тваринництва,
 • провадять діяльність за іншими видами сільськогосподарської діяльності (крім тваринництва).

Розмір компенсації

Нараховані і сплачені у поточному році відсотки (за січень-жовтень) за (1) короткостроковим кредитом, залученим для покриття виробничих витрат, (2) середньо- і довгостроковим кредитом, залученим для придбання основних засобів, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів у розмірі 1,5 облікової ставки НБУ, що діє на дату нарахування, але не вище розміру, передбаченого кредитним договором, зменшеного на 5 в.п.

Як отримати

 1. Отримати у Банку кредит у національній валюті.
 2. Подати до Банку заявку (що включає інформацію про пов’язаних осіб, які у бюджетному році є отримувачами державної підтримки), а також оригінали та копії документів:
  • договір купівлі-продажу активів та документи до нього: накладна, платіжне доручення, специфікація, акт приймання-передачі, рахунок тощо;
  • договір про надання послуг/ виконання робіт та документи до нього: накладна, акт виконаних робіт/надання послуг, платіжне доручення, рахунок тощо;
  • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з інформацією про те, що підприємство не перебуває на стадії ліквідації/не порушено справу про банкрутство;
  • довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за сплатою яких покладено на контролюючі органи;
  • згода одержувача щодо надання Мінекономіки інформації про нього, за формою, визначеною Банком.
 3. Банк формує реєстр компенсаційних виплат і щомісяця до 10 числа подає до Мінекономіки.
 4. Мінекономіки щомісяця до 25 числа перераховує бюджетні кошти Банку, який протягом 3 банківських днів перераховує їх на поточний рахунок клієнта.

Обмеження розміру компенсаційних виплат на календарний рік

 • Для позичальників та пов’язаних осіб, які провадять діяльність у галузях тваринництва, - 15 млн. грн;
 • Для позичальників та пов’язаних осіб, які провадять діяльність за іншими видами сільськогосподарської діяльності (крім тваринництва), - 5 млн. грн.

Застереження

 • Компенсація не надається позичальникам за укладеними кредитними договорами, відсотки за користування якими здешевлюються за рахунок коштів, передбачених для інших державних програм (наприклад, програма 5-7-9 та інші).
 • Компенсація здійснюється лише через один банк.

Обмеження за програмою

Фінансова підтримка не надається одержувачам:

 • стосовно яких порушено справу про банкрутство,
 • яких визнано банкрутами,
 • які перебувають на стадії ліквідації,
 • які мають прострочену більше ніж шість місяців заборгованість перед державним бюджетом, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Заявка

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards