Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Послуги та платежі

Поточні рахунки

Відкривши поточний рахунок в CREDIT AGRICOLE, Ви зможете отримувати на цей рахунок грошові кошти від фізичних і юридичних осіб, здійснювати з нього платежі по Україні та за кордон.

Перейти
Індивідуальні сейфи

До ваших послуг – сейфи різних габаритів, на зручний для Вас термін (від одного місяця до одного року) та за доступними тарифами.

Перейти
Перекази з картки на картку

Credit Agricole пропонує вам скористатись онлайн сервісом переказу грошей з вашої картки на картку випущену будь-яким українським банком.

Перейти
Касові операції
Операції з іноземною валютою
Мобільний додаток СА+
i-Bank (Інтернет-банкінг)
«i-Bank» – це система інтернет-банкінгу, яка забезпечує дистанційний доступ до Ваших продуктів та можливість здійснювати операції з рахунками через Інтернет в будь-який час з будь-якого комп'ютера або...
Перейти
Apple Pay
Google Pay

Google Pay – мобільний гаманець від Google для здійснення безконтактних платежів Вашим смартфоном з технологією NFC на базі Android 5.0 і вище.

Перейти
3D Secure
3D Secure – технологія, яка використовується для забезпечення додаткового захисту під час здійснення розрахунків у мережі Інтернет. Кожен платіж карткою на сайті, який підтримує технологію 3D Se...
Перейти
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси

Credit Agricole пропонує вам скористатись онлайн сервісом сплати комунальних платежів та поповнення мобільних телефонів.

Перейти
Е-ліміт
Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно