Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

3D Secure

3D Secure – технологія, яка використовується для забезпечення додаткового захисту під час здійснення розрахунків у мережі Інтернет. Кожен платіж карткою на сайті, який підтримує технологію 3D Secure (містить лого Verified by Visa та MasterCard Secure Code), має бути підтверджений Вами шляхом введення одноразового паролю, який надійде на Ваш мобільний телефон.

З квітня 2017 року Credit Agricole поетапно підключає всі свої  картки до технології 3D Secure за замовченням. Для активації послуги необхідно при черговій покупці в мережі Інтернет на сайті, що підтримує 3D Secure, виконати прості 3 дії

Як підключити 3D Secure:

При спробі оплати автоматично з’явиться вікно активації технології із запитом про реєстрацію

Необхідно ввести дані, які потребує сервіс, у відповідні поля для активації технології

Для завершення оплати онлайн покупки ввести отриманий в sms одноразовий пароль

Переваги:

Додатковий захист під час здійснення оплати карткою в мережі Інтернет 

Легка реєстрація та зручне користування послугою

Безкоштовний сервіс

Корисна інформація

Як працює 3D Secure?

Після підключення технології, кожного разу, коли Ви розраховуватиметеся в мережі Інтернет на сайті, що підтримує 3D Secure, Вам необхідно ввести додатково одноразовий пароль.


Це важливо!

Кожен день все більше сайтів та інтернет-магазинів переходять на додатковий захист карток своїх клієнтів за допомогою технології 3D Secure. Проте бувають випадки, коли сайт, на якому Ви бажаєте здійснити оплату, може не підтримувати технологію  3D Secure. В такому випадку Ваш платіж пройде без додаткового етапу верифікації Вас як держателя картки. Будь ласка, пам’ятайте про Правила безпечного користування картками в Інтернеті.

При сплаті на таких сайтах карткою, яку підключено до технології 3D Secure, відповідальність в разі шахрайства несе банк, який обслуговує такий інтернет-магазин. Для Вас це означає, що Банк зможе повернути Вам кошти в разі використання Вашої картки третіми особами для сплати на сайтах, які не підтримують технології захисту 3D Secure.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно