Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

 

Закупівлі

Як представники соціально відповідальної Групи, ми в Креді Агріколь розвиваємо культуру прозорого та чесного ведення бізнесу, дотримуємося етичних принципів та кодексу співпраці, зокрема в процесі проведення закупівель. Так ми робимо свій внесок у розвиток здорової конкуренції на ринку та сприяємо сталому розвитку економіки.

Загальні принципи організації закупівель
Ділові відносини з банком

Якщо бажаєте встановити ділові відносини з банком, заповніть, будь-ласка, анкету що знаходиться за посиланням

Презентації своїх пропозицій/послуг/досвіду просимо надсилати на Vendors@credit-agricole.ua

З інформацією щодо продажу нерухомості можна ознайомитися за посиланням або надіславши запит на електронну адресу RE@credit-agricole.ua

За умови позитивного розгляду інформації по певним видам товарів, робіт чи послуг, банк надішле запрошення компанії для участі у конкурсі. Обов’язковою умовою участі у конкурсі є заповнення Анкети

Заплановані конкурси

1 - потенційний конкурс 

2 - потенційний конкурс 

3 - потенційний конкурс

Комплаєнс (контроль за дотриманням норм)

АТ "Креді Агріколь Банк" застосовує політику нульової толерантності стосовно будь-якого виду корупції чи хабарництва, шахрайства або інших протизаконних чи неетичних дій. Банк очікує, що його працівники, клієнти, постачальники, партнери та будь-які треті сторони, що взаємодіють з банком, боротимуться з корупцією та шахрайством та будуть дотримуватись українського законодавства та міжнародних стандартів. Якщо в рамках співробітництва з АТ "Креді Агріколь Банк" ви стали свідками корупційних дій, шахрайства, порушень законодавства та/або внутрішніх процедур, чи будь-яких інших випадків неналежної професійної поведінки співробітників банку, ви маєте змогу проінформувати про такі факти з безкорисливих міркувань, із зазначенням суттєвих деталей, використовуючи платформу BKMS: https://www.bkms-system.com/Groupe-Credit-Agricole/alertes-ethiques. Ця платформа використовується Групою Креді Агріколь з урахуванням захисту інформатора від впливу осіб та фактів, про які він повідомляє. Отримані факти будуть проаналізовані співробітниками підрозділу Комплаєнс з урахуванням принципів конфіденційності. Система BKMS доступна через мережу Інтернет в будь-якому місці і будь-який час. Система інформування доступна на 11 мовах, включаючи Українську та Англійську.

Конфлікт інтересів – це ситуація, коли (але не виключно) учасник має відносини, що дозволяють йому безпосередньо або через третіх осіб отримати доступ до внутрішньої інформації Банку або вплинути на хід Конкурсу та/або на рішення Конкурсної Комісії.

АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ» вважає своєю місією слідувати високим стандартам Етики та кращим нормам ведення справ у закупівельній діяльності. Таким чином, Банк залишає за собою право відхилити розгляд будь-якої інформації/пропозиції від учасників або розірвати договір з обраним постачальником у разі встановлення його участі в корупційних, шахрайських, заснованих на змові та примусових діях. До того ж, з такою компанією розриваються будь-які ділові відносини на постійній основі.

Сподіваємося на взаємовигідну співпрацю!

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно