Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Індивідуальні сейфи

Банк забезпечує цілковиту безпеку Ваших цінностей та неможливість доступу до Вашого сейфа сторонніх осіб.

До Ваших послуг – сейфи різних габаритів, на зручний для Вас строк (від одного місяця до одного року) та за доступними тарифами.

Для того, щоб скористатися послугою, зверніться до одного з відділень Банку та оформіть договір про надання в тимчасове користування індивідуального сейфу для зберігання цінностей.

Плата за послуги Банку з надання в оренду індивідуальних сейфів вноситься в день підписання договору. Банк бере заставу за ключі від обраної Вами скриньки, що повертається по закінченні дії договору оренди. Застава за ключ становить 2000 гривень та сплачується в день оформлення договору оренди. У разі втрати ключа застава не повертається. При неявці Клієнта після закінчення терміну дії Договору про надання в оренду індивідуального сейфа для зберігання цінностей / Заяви про надання банківської послуги «Оренда індивідуального сейфа» додатково до стандартної вартості орендної плати за кожну прострочену добу, клієнт сплачує штраф в розмірі подвійної суми вартості орендної плати за кожну прострочену добу.

Детальну інформацію щодо наявності вільних скриньок та умов оренди, тарифів Ви можете дізнатись безпосередньо у відділеннях Credit Agricole або зателефонувавши до Довідкового центру за номером: 0 800 30 5555 (безкоштовно по Україні зі всіх телефонів).

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно