Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

ЕЛЕКТРОННИЙ ОПИТУВАЛЬНИК КЛІЄНТА

Детальніше

CREDIT AGRICOLE UKRAINE

Credit Agricole – це сучасний універсальний банк та стратегічний партнер для агробізнесу. Банк входить до міжнародної групи Credit Agricole (Франція), лідера в банківському страхуванні та управлінні активами на ринку Європи, головного партнера французької економіки. Працює на ринку України вже 29 років та пропонує повний спектр банківських послуг корпоративним, приватним та преміальним клієнтам.

Credit Agricole на 100% цифровий та на 100% сповнений людського спілкування. Розвиває дистанційні канали обслуговування, як то мобільний додаток СА+ та водночас має розвинену мережу відділень і банкоматів. Credit Agricole у ТОП-5 найнадійніших та найкомфортніших банків України та в ТОП-10 банків за розміром активів згідно з даними НБУ.

В умовах війни в Україні співробітники Credit Agricole щодня працюють та забезпечують щоденний банкінг для клієнтів, банк спрямував майже 13 млн гривень на допомогу постраждалим від війни, а Група проявила солідарність з українцями та призупинила свою діяльність у Росії.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 0004 Безкоштовно