Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Перекази за номером телефону в додатку CA+ через Visa Alias

Переказуйте кошти в один клік в мобільному додатку CA+ завдяки сервісу Visa Alias. Для цього потрібно лише підв’язати вашу банківську картку Visa або Mastercard до вашого номера мобільного телефону, і він стає єдиним реквізитом для транзакції. Більше не потрібно передавати 16-значний номер картки для здійснення грошових переказів – діліться номером телефону або обирайте його з переліку контактів у своєму смартфоні. Послуга доступна для карток будь-яких банків України, які підтримують сервіс Visa Alias. Це зручно і безпечно!


Відповіді на найбільш поширені запитання щодо переказів у додатку CA+ через Visa Alias

Між якими картками можливий переказ за номером телефону?

Перекази можливі у національній валюті між картками Visa та Mastercard, що емітовані будь-яким банком в Україні, який підтримує сервіс Visa Alias. Перелік банків за посиланням

Як підв’язати свою картку до номера телефону в додатку CA+?

Щоб отримувати кошти за допомогою номера телефону, у мобільному додатку СА+ перейдіть у вкладку Більше → Перекази за номером телефону → Оберіть картку, на яку бажаєте отримувати кошти → Створити зв'язок → Ознайомтесь із сервісом та натисніть Активувати зв'язок → Готово.

Як зробити переказ завдяки сервісу Visa Alias?

Щоб почати здійснювати перекази коштів на номер телефону отримувача, у мобільному додатку СА+ натисніть на вашу картку та оберіть вкладку Переказати або перейдіть у розділ Переказ з картки на картку →  Зарахувати на → За номером телефону → Знайдіть відповідний контакт у телефонній книзі або введіть його → Зазначте суму переказу → Готово.

Якщо я не хочу використовувати сервіс Visa Alias?

Навіть підв’язавши картку до номера телефону та активізувавши сервіс, щоразу здійснюючи грошовий переказ ви будете обирати бажаний та зручний для вас спосіб. В будь-який момент ви також можете відключити прив’язку своєї картки до номера телефону. Для цього у додатку СА+ перейдіть у вкладку Більше → Перекази за номером телефону → Видалити профіль → Готово.

Якщо в процесі здійснення грошового переказу у отримувача коштів не активовано сервіс Visa Alias, то вам про це повідомлять до відправки коштів. Так само відправник коштів буде повідомлений про неможливість надіслати вам грошовий переказ за номером вашого телефону, в разі, якщо у вас деактивований сервіс Visa Alias.

Скільки карток можливо підключити до сервісу Visa Alias?

Ви можете використовувати лише одну зв’язку картки та номера телефону для отримання переказів. Але у будь-який момент можна підв’язати іншу картку до номера телефону, завдяки мобільну додатку СА+. Якщо, наприклад, до сервісу вже підключена картка іншого банку, а наразі ви підв’язуєте картку Креді Агріколь через мобільний додаток СА+, то сервіс автоматично обновиться і при грошовому переказі за номером вашого телефону кошти надходитимуть саме на картку Креді Агріколь.

Як швидко відбувається переказ коштів з Visa Alias?

Кошти миттєво зараховуються на рахунок отримувача.

Який розмір комісії за переказ коштів через сервіс Visa Alias?

Діє комісія згідно з тарифами на переказ коштів з картки на картку в мобільному додатку СА+, а також можливе додаткове стягнення комісії для певних продуктів. Щоб ознайомитись з тарифами натисніть на посилання

Якщо я змінив номер телефону в СА+, чи залишиться доступним сервіс Visa Alias?

Так, але потрібно повторно створити зв'язку картки з новим номером телефону

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно