Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

 

Кліматична стратегія

Прагнучи сталого розвитку Група Креді Агріколь втілює Кліматичну стратегію, яка має високий пріоритет та є невід’ємною частиною Середньострокового плану розвитку Групи до 2022 року.  Креді Агріколь Банк цілком підтримує Групу і планує скоротити свій прямий карбоновий слід на 10% протягом 2018-2022 р. та бути в ТОП-3 зелених банків України.

Для цього банк впроваджує кращі світові практики: має власні сонячні батареї, електромобілі та електросамокати для робочих поїздок, проводить енергоаудит та запроваджує нові енергоефективні технології у будівництві. В рамках проекту «зелений» офіс співробітники сортують сміття, використовують папір з 100% переробленої сировини та безсульфатні миючі засоби. Команда банку  щороку підтримує акцію «Година Землі» та висаджує дерева.

Детальніше про Кліматичну стратегію Групи читайте тут

2020 рік

Вуглецевий слід Креді Агріколь за результатом 2020 знизився на 20% і становить 17 227tCO2.

Ми досягли цього завдяки реалізації комплексу заходів: зменшили транспортну складову, впровадили флексібл-офіс та енергоефективні технології.

Понад 8 млн грн у 2020 році банк інвестував у підвищення енергоефективності: провели LED модернізацію освітлення, впровадили технологій розумного будинку у нових відділеннях банку та Телеворк, завдяки якому близько 80% співробітників головного офісу працюють віддалено, також банк використовує власні сонячні батареї та поповнив парк електромобілів.

Банк активно діджиталізується, ми популяризуємо онлайн-комунікації з клієнтами та співробітниками, значно скоротили кількість друкованих матеріалів.

Як результат – Креді Агріколь №6 у рейтингу лідерів сталого розвитку за версією журналу «Гроші» та «Кореспондент», який був сформований у партнерстві з Мережею Глобального договору ООН в Україні.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно