Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Credit Agricole Ukraine

Креді Агріколь Банк — найстарший іноземний банк в Україні, який працює на ринку з 1993 року і надає весь спектр банківських послуг, є лідером в автокредитуванні та стратегічним партнером для агробізнесу. Банк входить до міжнародної групи Креді Агріколь (Франція), лідера в банківському страхуванні та управлінні активами на ринку Європи, банку №1 за версією Euromoney.

Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 264 000 активних приватних клієнтів та понад 31 тисяча бізнес-клієнтів, серед яких 1160 міжнародних та великих корпоративних клієнтів, 1580 середніх корпоративних клієнтів та понад 28480 представників малого, середнього бізнесу та підприємців. За даними НБУ Креді Агріколь входить в ТОП-10 банків за розміром активів. Регіональна мережа Креді Агріколь охоплює всі області України і налічує 147 відділень. Власна банкоматна мережа банку складається з понад 300 банкоматів.

Банк є лідером на ринку автокредитування, кожен третій автокредит виданий саме Креді Агріколь. Це єдиний в Україні банк, який має міжнародний сертифікат ISO 9001 за напрямом автомобільного кредитування, що гарантує клієнтам прозорі умови автокредитування та високу якість обслуговування. Як результат ─ шість років поспіль Креді Агріколь лідер у номінації «Автокредит» в рейтингу «Фінансового клубу».

Понад десять років Креді Агріколь є стратегічний партнером для агробізнесу. Банк обслуговує більше 3000 клієнтів агросектору, в тому числі міжнародні корпорації, великі агрохолдинги, середні агропромислові підприємства та невеликі фермерські господарства. Для цього у банку є широкий спектр продуктів фінансування: фінансування обігового капіталу, авалювання векселів, надання банківських гарантій та інвестиційне фінансування. У банку є також низка партнерських програм для агробізнесу, які передбачають привабливі умови фінансування.

Креді Агріколь на 100% цифровий та на 100% сповнений людського спілкування. Банк розвиває дистанційні канали обслуговування: у 2020 році запустив мобільний додаток нового покоління СА+, облаштував контакт-центр інтелектуальним IVR (інтерактивна голосова система) та водночас модернізує свою мережу та інвестує в трансформацію відділень.

Креді Агріколь також соціально свідомий та відповідальний банк. З 2016 року в банку діє масштабна програма корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»яка включає 4 основні напрями: благодійність, екоініціативи, волонтерство та турботу про співробітників. У 2020 році банк зосередив максимум зусиль та ресурсів на допомогу Україні у боротьбі з COVID-19 та спрямував 11,2 млн грн на купівлю медичного обладнання. Ця благодійна ініціатива відзначена в конкурсі «Партнерство заради сталого розвитку - 2020» від Глобального договору ООН в Україні, програма «We Care!» в ТОП-25 найкращих програм корпоративної соціальної відповідальності за версією видання «Власть денег», а Креди Агриколь в ТОП-50 найкращих роботодавців України згідно з рейтингом Forbes.

Головний офіс: вул. Пушкінська, 42/4, 01024 м. Київ.

Про групу Креді Агріколь 

Група Креді Агріколь є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та лідером серед кооперативних банків у світі. Група Креді Агріколь обслуговує 52 мільйони клієнтів.

Працюючи в 48 країнах, група Креді Агріколь є ключовим партнером, що надає підтримку проектам клієнтів у всіх сферах роздрібного банківського бізнесу та супутніх спеціалізованих бізнес-ліній: щоденні банківські операції, депозити, кредити на житло та споживчі кредити, страхування, private banking, управління активами, лізинг та факторинг, а також корпоративний та інвестиційний банкінг.

Банк є:

 • принциповим членом VISA International;
 • принциповим членом MasterCard International Incorporated;
 • членом Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем «EMA»;
 • членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;
 • учасником ВАТ «Міжрегіональна фондова спілка» (МФС);
 • членом ФБР і К (Форум з безпеки розрахунків і операцій з платіжними картами);
 • членом Незалежної асоціації банків України (НАБУ);
 • членом Американської торгової палати в Україні;
 • членом Европейської бізнес-асоціації;
 • членом Форуму Провідних Міжнародних Фінансових Установ;
 • членом Асоціації «Французьке ділове співтовариство в Україні»;
 • членом Британо-Української торгової палати;
 • членом Харківського банківського Союзу.
Відділення і банкомати
Знайдіть найближче відділення Перейти
Зворотній зв'язок
Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно