Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Акціонери

АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» належить до потужної фінансової групи - CREDIT AGRICOLE (Франція).

Група Креді Агріколь - це головний партнер французької економіки та одна з найбільших банківських груп в Європі. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі.

Побудована на міцних кооперативних засадах, маючи 140 000 співробітників та 31 500 директорів у місцевих та регіональних банках, група Креді Агріколь є відповідальним та відкритим банком, що обслуговує 50 мільйонів клієнтів, 8,2 мільйони кооперативних та 1,1 мільйон індивідуальних акціонерів.

Завдяки універсальній клієнтоорієнтованій моделі роздрібного банку, спираючись на співробітництво між роздрібним бізнесом та пов’язаними бізнес-лініями, група Креді Агріколь підтримує проекти своїх клієнтів у Франції та по всьому світу: страхування, нерухомість, платежі, управління активами, лізинг та факторинг, споживче фінансування, корпоративний та інвестиційний банкінг.

Креді Агріколь також вирізняється своєю динамічною та інноваційною корпоративною політикою соціальної відповідальності і власним внеском в економіку. Ця політика заснована на прагматичному підході, яким пронизана діяльність всієї Групи та кожного її співробітника.

Структура власності АТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК":


Структура власності АТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК"
Відділення і банкомати
Знайдіть найближче відділення Перейти
Зворотній зв'язок
Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно