Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

 

Забороніть віддалений перевипуск SIM-карти

Багато клієнтів у всьому світі використовують свій мобільний номер телефону для ідентифікації в різних онлайн сервісах. Доступ до управління своїми фінансами через мобільний додаток банку не є винятком, адже це зручно, номер завжди під рукою. Якщо ви абонент на контрактній формі обслуговування, а на передплаченій - ви ризикуєте залишитися без свого номера телефону через дії шахраїв, які можуть без вашого відома провести процедуру віддаленого відновлення вашої sim-картки, і як наслідок ви можете залишитися без свого номера і без доступу до своїх рахунків.

Що робити? 

Щоб убезпечити себе і свої заощадження від дій шахраїв, необхідно заборонити віддалений перевипуск sim-картки у свого мобільно оператора і прив'язати фінансовий номер телефону до паспорту. Для цього вам потрібно відвідати будь-який магазин вашого мобільного оператора, з документами, що ідентифікують особу, написати відповідну заяву і слідувати інструкціям співробітника компанії. Така процедура займає не більше 10-15 хвилин. Також ви можете зробити це віддалено. Детальні інструкції доступні за посиланнями:

• Інструкція для абонентів Vodafone

• Інструкція для абонентів Київстар

• Інструкція для абонентів Lifecell

І пам'ятайте, що безпека ваших заощаджень залежить тільки від вас. Навіть якщо ви прив'язали sim- картку до паспорту, вам все одно потрібно залишатися пильними, так як вам можуть зателефонувати шахраї і представитися службою безпеки банку, щоб різним вмовлянням і залякуванням виманити від вас особисту банківську інформацію.

Щоб цього не сталося нікому не повідомляйте:

  • Термін дії і CVC-код вашої картки, вказаний на зворотному боці вашої карти
  • SMS-паролі, які відправляє вам банк
  • Пароль для входу в CA + і i-Bank

Якщо Ви отримали підозрілі повідомлення про виграш в акції, в якій не брали участь - будьте впевнені, що це шахраї. Якщо до вас надійшов підозрілий дзвінок, пов'язаний з вашими банківськими операціями, відразу завершіть його, і зателефонуйте до контакт центру банку за номером 0 800 30-55-55 і повідомте про підозрілі дії шахраїв.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно