Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Закінчення строку дії спеціальних умов обслуговування клієнтів за кредитами

12 Червня 2022

Шановні клієнти!

У цей нелегкий для всіх час банк намагається підтримувати своїх клієнтів, спираючись на можливості та умови, що визначені законодавством України.

З 24.02.2022 року Креді Агріколь встановив спеціальні умови для клієнтів за кредитами, не вважаючи несплачені платежі, строк оплати яких настав згідно з умовами кредитного договору, простроченими (надалі - спеціальні умови обслуговування).

Звертаємо вашу увагу, що з 31.07.2022 року спеціальні умови обслуговування запроваджені банком припиняють свою дію та від 1.08.2022 року всі платежі, які не були погашені протягом дії спеціальних умов обслуговування та наступні платежі, що непогашені у строки, передбачені умовами укладених договорів, будуть вважатися простроченими.

З огляду на вищевикладене, для уникнення виникнення простроченої заборгованості після закінчення дії спеціальних умов обслуговування необхідно здійснити виконання платіжних зобов’язань за відповідним кредитним договором.

У випадку неможливості виконання платіжних зобов’язань пропонуємо звернутися до банку або в довідковий центр 0 800 30 5555 для обговорення варіантів реструктуризації та умов подальшого обслуговування заборгованості відповідно до кредитного договору.

Вдячні за розуміння та сподіваємося на якнайшвидше врегулювання ситуації на території України.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно