Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Вітаємо переможницю спільної акції Креді Агріколь Банку та Mastercard

30 Липня 2020

Креді Агріколь Банк із радістю повідомляє результати розіграшу в рамках акції «Вирушайте на UEFA Champions League Final Istanbul 2020 з програмою винагород Mastercard». Розіграш відбувся 22 квітня за допомогою генератора випадкових чисел Random.org. Вітаємо переможницю акції ― Кущ Ольгу. Вона обрала альтернативний приз ― грошову винагороду в розмірі 30 000 гривень, що передбачено Офіційними правилами акції, з огляду на пандемічну кризу та відтермінування проведення Ліги чемпіонів УЄФА 2020 на невизначений строк.

Нагадаємо, акція «Вирушайте на UEFA Champions League Final Istanbul 2020 з програмою винагород Mastercard» тривала з 15 лютого по 15 квітня 2020 р. включно. Щоб стати учасником акції, клієнтам необхідно було замовити спеціальну пропозицію в каталозі Програми винагород Mastercard за 0 балів.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно