Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Стрімке зростання результатів та посилення фінансової стабільності

09 Листопада 2016

8 листопада 2016 року Група Креді Агріколь повідомила, що чистий прибуток – частка Групи склав 4.2 млрд євро за перші дев’ять місяців 2016 року та 1.4 млрд євро за третій квартал. Базовий чистий прибуток - частка Групи сягнув 1.8 млрд євро за третій квартал, що є більше, ніж за відповідний період 2015 року. Внесок регіональних банків до чистого прибутку Групи був на стабільно високому рівні – 777 млн євро за третій квартал.

Креді Агріколь С.А. повідомив про чистий прибуток – частку Групи в 3.2 млрд євро за перші дев’ять місяців 2016 року та 1.86 млрд євро за третій квартал. Базовий чистий прибуток - частка Групи склав більше 1 млрд євро, що на 27% вище, ніж за третій квартал 2015 року. Зростання було обумовлене високими комерційними результатами усіх бізнес-ліній.

Фінансова стабільність ще більше посилилася, і коефіцієнт загального капіталу 1 рівня на повній основі склав 14.4% для Групи та 12.0% для Креді Агріколь С.А. після вирахування всіх рекомендованих дивідендів за 2016 рік.

Детальніше про результати Групи Креді Агріколь читайте на офіційному сайті Групи

Про Креді Агріколь:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта:Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

 

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards