Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Результати групи Креді Агріколь у 1-му кварталі 2017 року: стрімке зростання чистого доходу та потужна комерційна динаміка у всіх бізнес лініях

15 Травня 2017

Група Креді Агріколь повідомила про частку чистого доходу Групи у сумі 1,6 млрд євро за результатами першого кварталу 2017 року. Її частка в базовому чистому доході Групи склала 1,654 млрд євро, що на 33% вище, ніж у першому кварталі 2016 року.

Частка Креді Агріколь С.А. в чистому доході Групи склала 845 млн євро, а в базовому чистому доході – 895 млн євро, що у 2,3 рази перевищило результат минулого року.

Зростання доходів стало можливим завдяки потужній динаміці в усіх бізнес лініях Креді Агріколь С.А. та мережах продажів, а також у регіональних банках, які продають свої продукти.

Показник достатності основного капіталу Групи за повною основою був стабільним на рівні 14,5%, що є одним з найкращих показників у галузі, тоді як для Креді Агріколь С.А. цей показник дещо знизився до 11,9% (до придбання Pioneer Investments). Обидва показники суттєво перевищують обов’язковий мінімум.

Детальніше про результати групи Креді Агріколь читайте на офіційному сайті Групи.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua


Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно