Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Правила фінансової безпеки

31 Березня 2020

Шановні клієнти!

Окрім розсилки SMS-повідомлення з інформацією, що платіжна картка заблокована, почастішали випадки телефонних дзвінків з проханням надати інформацію. За допомогою різноманітних схем соціальної інженерії шахраї спонукають до розголошення конфіденційної інформації. Ми звертаємо вашу увагу, що такі SMS-повідомлення Credit Agricole ніколи не розсилає та не здійснює телефонні дзвінки для уточнення інформації. Просимо не реагувати на такі повідомлення, а в разі необхідності та сумнівів, звертатися до Банку тільки за телефоном Контакт-центру Банку 0 800 30 55 55.

Базові правила, що допоможуть вам захиститися від шахраїв:

  • Нікому не повідомляйте паролі з повідомлень, які вам надсилає Банк. Також нікому не повідомляйте пін-код картки, строк її дії та СVV (тризначний код на зворотній стороні ) та відповіді на контрольні запитань.
  • Якщо ви отримали вхідний дзвінок від незнайомої людини не варто їй довіряти. Навіть якщо вона представилися співробітником Банку, НБУ чи поліції. У цій ситуації вам обов'язково треба зробити контрольний дзвінок до Банку і повідомити про підозрілу активність.
  • Встановіть ліміт на витрати і сповіщення про зміну балансу. Це допоможе вам детальніше стежити за своїми фінансовими операціями.
  • Для швидкого зв’язку з Банком, запишіть номер телефону нашого контакт-центру: 0 800 30 55 55. Так ви зможете оперативно повідомляти нам про підозрілі моменти.
  • Якщо зникли гроші з рахунку або ваша картка, чи телефон загублені, вам необхідно зробити дзвінок в Банк для блокування всіх фінансових операцій. Наступним кроком буде надання інформації про це в поліцію.

Користуйтеся нашими послугами безпечно. Дбайте про себе та своїх близьких.

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards