Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Підсумки 50 днів карантину від Карлоса де Корду, Голови Правління Креді Агріколь Банку

08 Травня 2020

Ми залишаємо позаду 50 днів карантину. Стільки ж часу я перебуваю в Україні. 50 днів тому ми зрозуміли, що ця криза стане великим викликом для всіх нас. Тепер, озираючись назад, я оптимістично оцінюю результати роботи в цей період. Ми подолали чимало непростих ситуацій, наша команда зробила все можливе для підтримки клієнтів, колег і суспільства.

Мене вражають і надихають зусилля, яких доклав кожен з нашої команди для зміцнення банку і допомоги клієнтам. Я хочу поділитися з вами деякими з наших досягнень за ці 50 днів:

 • Клієнтам усіх сегментів доступні продукти та послуги банку у повному обсязі.
 • Попри карантин, ми спостерігаємо високу ділову активність клієнтів у багатьох сегментах. Понад 100 нових корпоративних клієнтів протягом цих днів відкрили рахунки.  
 • 90% наших відділень працюють і близько 800 співробітників фронт-офісу на своїх робочих місцях задля вас щодня!
 • Ми розробляємо багато інструментів для онлайн-операцій, щоб мінімізувати необхідність відвідування банку.  Більшість щоденних операцій зараз доступні з дому. 
 • Підтримуємо тих клієнтів, які опинилися у складній ситуації, і працюємо з кожним індивідуально. Більше 1000 роздрібних клієнтів вже отримали кредитні канікули.
 • Ми продовжуємо створювати нові продукти та оптимізувати сервіси, а також нові опції, щоб послабити тиск на бюджети клієнтів.
 • Ми продовжуємо кредитувати роздрібних і корпоративних клієнтів.
 • Підтримуємо аграріїв під час посівної кампанії, їм доступні всі необхідні фінансові продукти, таким чином забезпечуючи врожай України. Наразі понад 200 клієнтів агробізнесу отримали фінансування.
 • Як лідер на ринку автокредитування ми допомагаємо клієнтам купувати нові автівки. Близько 800 клієнтів отримали автокредити під час карантину. 
 • 85% співробітників головного офісу працюють віддалено. Завдяки нашій діджитал-трансформації віддалена робота не впливає на ефективність банку.  
 • Ми виконуємо усі зобов'язання перед командою, жодних скорочень. Навіть прийняли на роботу 29 нових колег.
 • Ми вже надали 1,3 млн гривень благодійної допомоги, щоб обладнати лікарні для протидії COVID-19.

Я дуже пишаюся тим, що наші клієнти, співробітники і суспільство можуть покладатися на Креді Агріколь.

Дякую всім за те, що ви з нами!
Карлос де Корду, Голова Правління Креді Агріколь Банку в Україні

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно