Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Перший випуск проекту «Агро школа» завершився

18 Квітня 2019

У Креді Агріколь завершилося навчання першого випуску учасників проекту «Агро школа». Урочисте вручення дипломів випускникам відбулося на початку квітня у Києві.           

«Агро школа» стала інноваційним проектом на ринку. Вона дозволяє поглибити знання наших співробітників щодо агротехнологій, виробничого агропроцесу, відчути на практиці реалії аграрного бізнесу та роботи фермерів. Протягом навчального процесу агроексперти банку та провідних агрокомпаній ділилися унікальними знаннями й накопиченим досвідом з учасниками проекту. Щойно ми вручили дипломи нашим випускникам, а вже за тиждень стартує навчання другого набору студентів. Але ми не зупиняємося на цьому, ми прагнемо розширити кордони проекту, долучивши до нього в якості слухачів клієнтів та співробітників з інших країн групи Креді Агріколь. Адже ми віримо, що знання – це додаткова цінність для наших працівників, клієнтів та партнерів, а експертиза – одна з сильних сторін банку», - коментує Лариса Бондарєва, заступник Голови Правління, відповідальна за корпоративний бізнес, МСБ та агрі-агро Креді Агріколь Банку.      

 «Агро школа» - це навчальний проект, покликаний  розширити експертизу та поглибити знання фахівців банку у сфері агробізнесу. Проект охопив усі регіони та підрозділи банку. Заняття школи стартували в липні 2018 року.                       

Спікерами «Агро школи» виступили агроексперти та агроаналітики банку, а також менеджмент провідних агрокомпаній, авторитетні експерти агроринку.        

«Ідея «Агро школи» полягала у тому, щоб навчити співробітників банку думати як аграрій, планувати як аграрій, аналізувати як аграрій. Ми створили ефективну концепцію навчання та вдосконалення агрознань. Студенти «Агро школи» отримали не тільки потужну теоретичну базу, але й змогли побачити роботу сільськогосподарських підприємств на практиці, відчути себе частиною виробничого процесу», - коментує Наталія Порвіна, директор департаменту підтримки агро бізнесу Креді Агріколь Банку.     

 Навчальний курс складався із шести модулів, кожен модуль тривав три дні та складався з теоретичних та практичних занять.

Теми модулів:

  • Посівна кампанія та основні витратні матеріали
  • Технологія вирощування основних сільськогосподарських культур
  • Збір врожаю, реалізація сільськогосподарської продукції, трейдинг, логістика
  • Тваринництво та біобезпека
  • Переробка сільськогосподарської продукції
  • Агроаналіз та підведення підсумків.       

У рамках навчання студенти відвідали сільськогосподарські та переробні підприємства, постачальників сільськогосподарських послуг та техніки, трейдингові компанії.  

Під час «Агро школи» студенти змогли побачити безпосередньо процес агровиробництва та долучитися до цього процесу - оцінити умови вегетації рослин, розрахувати потенційний врожай сільгоспкультур, покерувати агротехнікою тощо.    

 Про Креді Агріколь:    

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Тел.: +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно