Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Перетворити шопінг на задоволення - безцінно!

31 Жовтня 2017

Розраховуйтеся преміальною карткою Mastercard®* від Сredit Agricole у магазинах безмитної торгівлі Duty Free, скориставшись послугою попереднього замовлення** на сайті www.mydutyfree.net або в мобільному додатку MyDutyFree. Використовуйте промокод  MCPREMIUM, що надає знижку 15 %*** на всі придбані товари у магазинах Duty Free.

Акція діє до 31.12.2017

Детальні умови участі у акції

*У акції беруть участь преміальні картки Gold Mastercard, World Mastercard, Platinum Mastercard, World Elite Mastercard, World Black Edition Mastercard.

**Оформлення попереднього замовлення здійснюється не пізніше ніж за годину до вильоту.

***Акція діє в мережі магазинів безмитної торгівлі Duty Free в міжнародних аеропортах «Київ» (02000, Україна, м. Київ, вул. Медова, 2, аеропорт "Київ"), «Бориспіль» (08307, Україна, Київська обл., м.Бориспіль-7, аеропорт «Бориспіль», термінал Д) та «Одеса» (65054, Україна, м. Одеса, аеропорт ЦА). Під «знижкою» мається на увазі знижка 15 % від загальної суми здійсненої покупки – попередньо замовлених і додатково придбаних товарів безпосередньо у магазинах Duty Free. Знижка не діє на спеціальні пропозиції1 та на певні товари2.

1Спеціальні пропозиції – це товари, які обирає магазин безмитної торгівлі Duty Free, щомісяця та на які діє спеціальна знижка магазину у розмірі до 30 %.

2Певні товари – це товари, на які не розповсюджується знижка, а саме: будь-яка продукція від ТМ Chanel, Elizabeth Arden, Antonio Banderas; парфуми ТМ Davidoff Cool Water, Davidoff Cool Water Women, Moschino Funny, Paco Rabanne Paco, Versace Woman, Versace Jeans Blue, Versace Jeans Red.

Детальні умови – на www.mastercard.ua

MyDutyFree – це інноваційний сервіс для онлайн-шопінгу в магазинах безмитної торгівлі Duty Free, що відкриває нові можливості користування послугами, зокрема заощаджує ваші гроші та час.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно