Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Бонусна Програма MasterCard® Rewards
Каталог подарунків World MasterCard

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» серед найбільш життєздатних банків України за версією журналу «Forbes Україна»

03 Березня 2016

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» другий рік поспіль увійшов у групу банків із найвищим рівнем життєздатності (група А) та посів четверте місце серед 27 найбільших банків України у щорічному Рейтингу життєздатності банків, складеного виданням «Forbes Україна».

Як зазначається в редакційній статті, західні фінустанови, що увійшли до групи А рейтингу, «не лише вижили в часи системних потрясінь, а й зберегли стратегічний інтерес до українського банківського ринку, що знайшло відображення в докапіталізації і кредитній підтримці з боку материнських холдингових груп».

Для розрахунку «Рейтинга життєздатності великих українських банків» автори використали традиційні фінансові показники, серед яких – індикатори ліквідності, рентабельності, капіталізації, а також якості оцінки безперебійності платежів, підтримки акціонерів та ризики країн їх походження. Розрахунки зроблені на основі даних фінансової звітності банків станом на 01.01.2016, а також були враховані дані НБУ по результатам трьох кварталів та звітності, що публікується АУБ.

Детальніше з рейтингом можна ознайомитись за посиланням

Про Банк:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів, і бізнесу. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Credit Agricole в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 470 000 приватних та 33 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Комунальні послуги, поповнити мобільний
Кредитний калькулятор
Акції
Зворотній зв'язок
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Відділення та банкомати
Бонусна Програма MasterCard® Rewards