Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Бонусна Програма MasterCard® Rewards
Каталог подарунків World MasterCard

Олена Кузьміна розповіла про «Управління ризиками інформаційної безпеки» на Міжнародній конференції «Корпоративне управління та внутрішній контроль»

07 Червня 2016

З 1 по 3 червня 2016 року у Києві відбулася Міжнародна конференція «Корпоративне управління та внутрішній контроль», присвячена святкуванню 75-річчя Міжнародного та 15-річчя Українського Інститутів Внутрішніх аудиторів.

В рамках конференції Олена Кузьміна, заступник директора департаменту інформаційної безпеки та безпеки систем і електронних транзакцій, виступила в якості спікера з доповіддю на тему: «Управління ризиками інформаційної безпеки». Олена розкрила питання ризику, моделі трьох ліній захисту, процесу аналізу, оцінки та обробки ризиків, практичного застосування системи управління інформаційної безпеки (СУІБ) та висвітлила тенденції в кіберзлочинності.

«Головна мета - зробити системи управління інформаційної безпеки живим, корисним інструментом для бізнесу. На мою думку, показником ефективності системи управління інформаційної безпеки є зниження кількості інцидентів, втрат. Ми спостерігаємо тенденцію збільшення кібер-шахрайства на стороні клієнта в сегменті продуктів клієнт-банк, інтернет-банкінгу. Банки, в свою чергу, не залишаються осторонь, розробляють комплекси заходів для захисту не тільки банку, а й клієнта. В Креді Агріколь системи управління інформаційної безпеки на найвищому рівні, ми дійсно впроваджуємо найновіші підходи у цій сфері, – розповіла Олена Кузьміна. – Від імені Креді Агріколь Банку я виступала ініціатором розробки на державному рівні концепції стосовно створення бази обміну анти-шахрайської інформацією між усіма банками України, НБУ та МВС. Гадаю, подібна система обміну даними - це превентивна, практична частина, яка зменшить кількість інцидентів інформаційної безпеки в банках, а отже, підійме рівень інформаційної безпеки в цілому в країні».

Зазначимо, Міжнародна конференція «Корпоративне управління та внутрішній контроль» є авторитетною платформою для обміну досвідом та ідеями від провідних практиків та експертів банківської сфери, страхових компаній та інших учасників фінансового ринку, державного і приватного сектора України, Білорусі, Польщі, Грузії, Вірменії, Казахстану і Киргизії. Успішне проведення Конференції забезпечує впровадження кращих міжнародних практик корпоративного управління та внутрішнього контролю, поліпшує рівень поінформованості суб'єктів ринку, зміцнює взаємини регулятора та бізнесу, що збільшує інвестиційну привабливість України і прискорює її інтеграцію у світовий простір та гармонізацію з ЄС.

Про банк:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів, і бізнесу. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 442 000 приватних та 35 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел. +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Комунальні послуги, поповнити мобільний
Кредитний калькулятор
Акції
Зворотній зв'язок
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Відділення та банкомати
Бонусна Програма MasterCard® Rewards