Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Олена Кузьміна розповіла про «Управління ризиками інформаційної безпеки» на Міжнародній конференції «Корпоративне управління та внутрішній контроль»

07 Червня 2016

З 1 по 3 червня 2016 року у Києві відбулася Міжнародна конференція «Корпоративне управління та внутрішній контроль», присвячена святкуванню 75-річчя Міжнародного та 15-річчя Українського Інститутів Внутрішніх аудиторів.

В рамках конференції Олена Кузьміна, заступник директора департаменту інформаційної безпеки та безпеки систем і електронних транзакцій, виступила в якості спікера з доповіддю на тему: «Управління ризиками інформаційної безпеки». Олена розкрила питання ризику, моделі трьох ліній захисту, процесу аналізу, оцінки та обробки ризиків, практичного застосування системи управління інформаційної безпеки (СУІБ) та висвітлила тенденції в кіберзлочинності.

«Головна мета - зробити системи управління інформаційної безпеки живим, корисним інструментом для бізнесу. На мою думку, показником ефективності системи управління інформаційної безпеки є зниження кількості інцидентів, втрат. Ми спостерігаємо тенденцію збільшення кібер-шахрайства на стороні клієнта в сегменті продуктів клієнт-банк, інтернет-банкінгу. Банки, в свою чергу, не залишаються осторонь, розробляють комплекси заходів для захисту не тільки банку, а й клієнта. В Креді Агріколь системи управління інформаційної безпеки на найвищому рівні, ми дійсно впроваджуємо найновіші підходи у цій сфері, – розповіла Олена Кузьміна. – Від імені Креді Агріколь Банку я виступала ініціатором розробки на державному рівні концепції стосовно створення бази обміну анти-шахрайської інформацією між усіма банками України, НБУ та МВС. Гадаю, подібна система обміну даними - це превентивна, практична частина, яка зменшить кількість інцидентів інформаційної безпеки в банках, а отже, підійме рівень інформаційної безпеки в цілому в країні».

Зазначимо, Міжнародна конференція «Корпоративне управління та внутрішній контроль» є авторитетною платформою для обміну досвідом та ідеями від провідних практиків та експертів банківської сфери, страхових компаній та інших учасників фінансового ринку, державного і приватного сектора України, Білорусі, Польщі, Грузії, Вірменії, Казахстану і Киргизії. Успішне проведення Конференції забезпечує впровадження кращих міжнародних практик корпоративного управління та внутрішнього контролю, поліпшує рівень поінформованості суб'єктів ринку, зміцнює взаємини регулятора та бізнесу, що збільшує інвестиційну привабливість України і прискорює її інтеграцію у світовий простір та гармонізацію з ЄС.

Про банк:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів, і бізнесу. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 442 000 приватних та 35 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел. +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно