Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Міжнародне агентство Fitch оновило і підвищило рейтинги Креді Агріколь Банку до найвищих з можливих в Україні.

23 Листопада 2016

Креді Агріколь Банк підтвердив свої позиції банку з найвищими з можливих рейтингами від міжнародного агентства Fitch та одного з найміцніших банків в Україні після того, як 21 листопада 2016 року агентство здійснило рейтингові дії відносно українських банків.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підвищило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) Креді Агріколь Банку в іноземній валюті з ССС до В-, довгостроковий РДЕ у національній валюті з В- до В, короткостроковий РДЕ в іноземній валюті з С до В. Прогноз по рейтингам «стабільний». Також агентство підтвердило короткостроковий РДЕ в національній валюті на рівні В, рейтинг підтримки на рівні 5 та національний довгостроковий рейтинг на рівні AAA(ukr) зі стабільним прогнозом. Агентство зберегло незмінним рейтинг життєздатності банку на рівні b-.

Як зазначається у прес-релізі Fitch, підвищення довгострокового РДЕ Креді Агріколь Банку в іноземній валюті з ССС до В- слідує за підвищенням Fitch довгострокового рейтингу України з ССС до B -.

Щодо підвищення довгострокового РДЕ у національній валюті з В- до В, що є на один щабель вищим за рейтинг України, то це, на думку агентства, відображає міцність очікуваної підтримки від акціонера. Підтвердження національного рейтингу на найвищому рівні відображає думку Fitch, що Креді Агріколь Україна належить до найміцніших банків в Україні.

Крім того, Fitch зазначає, що подальше підвищення рейтингу України, ймовірно призведе до підвищення рейтингів Креді Агріколь Банку, що узгоджується з його рейтингом життєздатності, визначеному на рівні b-, найвищим серед усіх банків, що рейтингуються агентством Fitch в Україні.

Рейтинги Креді Агріколь Банку станом на 21 листопада 2016 року:

  • Довгостроковий РДЕ в іноземній валюті: 'B-', прогноз «стабільний»
  • Довгостроковий РДЕ в національній валюті: 'B', прогноз «стабільний»
  • Короткостроковий РДЕ в іноземній валюті: 'В'
  • Короткостроковий РДЕ в національній валюті: 'B'
  • Рейтинг підтримки: '5'
  • Рейтинг стійкості: 'b-', прогноз «стабільний»
  • Національний довгостроковий рейтинг: 'AAA(укр)'; прогноз «стабільний»

Про Креді Агріколь:

ПАТ «КРЕДІ АГІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел.: +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно