Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Кредит готівкою від 0%* за новими покращеними умовами

19 Вересня 2016

Скористайтеся шансом отримати кредит готівкою від 0%* за новими покращеними умовами

За проханням наших вже існуючих та потенційних клієнтів Креді Агріколь Банк відновлює акцію «Кредит готівкою від 0%*» з 19 вересня по 11 листопада 2016 року.

Правила акції дуже прості: обирайте строк кредитування в рамках кредиту «Свобода» (до 5-ти років) та отримуйте кредит до 100 000 гривень (готівкою або на картку) без застави та на будь-які потреби.

Кожного робочого дня, з 19 вересня до 11 листопада 2016 року, обиратиметься один переможець акції шляхом випадкової комп’ютерної вибірки. Такі клієнти користуватимуться кредитом «Свобода» за ставкою від 0%*.

Замовити кредит ви можете вже зараз, якщо заповните on-line заявку.

Реалізовуйте свої мрії разом з Креді Агріколь та нехай вам щастить!

Детальніше про акцію та умови кредиту «Свобода» у розділі «Кредит готівкою» або в Контакт-центрі Креді Агріколь Банку за телефоном 0 800 30 5555 (безкоштовно з усіх телефонів в Україні).
* Під акцією «Кредит готівкою від 0%*» (надалі — Акція) слід розуміти можливість бути обраним серед інших учасників Акції, які подали заявки на отримання кредиту «Свобода». Акція проводиться шляхом щоденного випадкового комп’ютерного вибору одного клієнта, якому буде надано можливість отримати кредит із застосуванням процентної ставки в розмірі 0,0001% річних у гривні (база нарахування 360 днів у році). Орієнтовна сукупна вартість кредиту для переможців Акції розраховується виключно з відсоткової ставки 0,0001% та одноразової страхової премії у розмірі 4,6% від суми кредиту, що буде повністю компенсована Банком не пізніше наступного банківського дня. Ніяких інших платежів і комісій, пов’язаних з отриманням кредиту, для переможців Акції не передбачається. Таким чином, абсолютне значення подорожчання кредиту й реальна процентна ставка становитимуть 3,05 гривень і 0,0001% відповідно за максимально можливого терміну й суми кредиту «Свобода». Акція діє у відділеннях Банку на всій території України крім тимчасово окупованої території АР Крим і зони проведення АТО з 19.09.2016 до 11.11.2016. Про інші умови Акції дізнайтеся на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555.

Про банк:

Креді Агріколь Банк - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 443 000 приватних та 40 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.
 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
 Тел. +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно