Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь в ТОП-50 найкращих роботодавців України за версією Forbes Ukraine

19 Січня 2022

Вже другий рік поспіль Креді Агріколь в рейтингу ТОП-50 найкращих роботодавців України серед компаній із різних сфер, який створений авторитетним виданням Forbes Ukraine у співпраці з провідним сайтом пошуку роботи Work.ua. Цього разу банк отримав високі оцінки за інформаційну відкритість та умови праці: організацію робочого місця і графік роботи.

Рейтинг дає комплексну оцінку роботодавців, враховуючи результати анонімного анкетування працівників компаній, думки експертів ринку праці, а також аналіз додаткових джерел інформації. До уваги Forbes Ukraine взяли 150 найбільших компаній в Україні, 50 із яких увійшли до переліку найкращих.

«Ми продовжуємо фокусуватися на нашій соціальній відповідальності і дбати про співробітників. Турбота, захист і довіра — це те, що лежить в основі нашої корпоративної культури. Як результат - life journey співробітника у нас в середньому становить шість років, як у мережі продажу, так і в головному офісі.  І це зовсім не мало. У рамках нової стратегії AIR 2025 ми багато уваги приділяємо зростанню співробітників та розвитку їх експертизи, допомагаємо реалізовуватися талантам. Для цього маємо власні унікальні проекти, як то Агрошкола та програма для молоді «Young Professionals». Прагнемо розвивати потенціал команди банку та бути серед найкращих роботодавців серед банків», - коментує Олена Урусова, директорка з персоналу Креді Агріколь Банку.

До списку 50 найкращих роботодавців, окрім компаній банківської сфери, увійшли представники ІТ, FMCG, агропромислового комплексу, медіа та телекомунікацій, компанії паливно‑енергетичного сектору тощо.

Наразі банк пропонує гібридний формат роботи для співробітників, гарний соціальний пакет, активно розвиває принцип різноманіття, який нерозривно пов’язаний з Хартією, та долучає співробітників до соціальних ініціатив в рамках програми КСВ «We Care!». Більше про життя в команді банку можна прочитати тут.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, надає весь спектр банківських послуг, є лідером в автокредитуванні та стратегічним партнером для агробізнесу. Банк входить до міжнародної групи Credit Agricole (Франція), лідера в банківському страхуванні та управлінні активами на ринку Європи, банку №1 за версією Euromoney.

Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 264 000 активних приватних клієнтів та понад 31 тисяча бізнес-клієнтів, серед яких 1160 міжнародних та великих корпоративних клієнтів, 1580 середніх корпоративних клієнтів та понад 28480 представників малого, середнього бізнесу та підприємців. За даними НБУ Креді Агріколь входить в ТОП-10 банків за розміром активів. 

Креді Агріколь також соціально свідомий та відповідальний банк. З 2016 року в банку діє масштабна програма корпоративної соціальної відповідальності «We Care!», яка включає 4 основні напрями: благодійність, екоініціативи, волонтерство та турботу про співробітників.

Контакти:

Вікторія Торяник, керівниця департаменту бренду та комунікацій Креді Агріколь Банк

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно