Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь в ТОП-5 рейтингу найбільш комфортних банків України за версією Forbes

06 Вересня 2021

Креді Агріколь посів четверте місце рейтингу ТОП-15 найбільш комфортних банків України для фізичних осіб за версією авторитетного видання Forbes Ukraine. За критерієм «зручність» банк отримав одну із найвищих оцінок. Редакція зокрема відзначила лідерство Креді Агріколь в сегменті автокредитування, зручний мобільний додаток СА+ та ексклюзивні преміальні сервіси пакету Sommelier.

«Ми працюємо заради того, щоб наші клієнти були задоволені послугами Креді Агріколь. З цією метою рік тому ми запустили Сервіс-візію – проект, який змінює мислення співробітників, навчає їх бути корисним кожному клієнту щодня. Це культура обслуговування, в основі якої три стовпи: бути ефективним, добре ставитися до клієнта і перевищувати його очікування. За рік Креді Агріколь значно покращив свій показник CRI – рівень рекомендації банка клієнтами. Ми на другому місці в сегменті фізичних осіб. Це результат багатьох факторів: втілення Сервіс-візії, запуску зручного мобільного додатку СА+, постійних інвестицій у модернізацію мережі банку і, звичайно, прагнення співробітників бути корисними для клієнтів. Клієнтоорієнтованість – одна із наших сильних сторін і ми щиро радіємо, що Forbes також високо оцінив її», - коментує Галина Жукова, заступниця голови правління, відповідальна за роздрібний бізнес та мережу Креді Агріколь Банку.

Рейтинг найбільш комфортних банків України базується на оцінці за трьома критеріями: розмір ставок і комісій, надійність та зручність. Критерій «розмір ставок» враховує рівень процентних ставок за депозитами, кредитами на покупку авто, вартість обслуговування преміум-карток класу Platinum, розмір комісії за грошовий переказ та зняття готівки в банкоматі тощо. Критерій «надійність» враховує розмір капіталу, рівень рентабельності активів, підтримку з боку акціонерів, нормативи ліквідності та капіталу. Критерій «Зручність» враховує оцінку мобільного додатку, розгалуженість мережі відділень та банкоматів,  наявність консьєрж-сервісу, банківських сейфів тощо.

Більше інформації за посиланням 

 

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards