Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь уклав угоду зі стратегічним учасником міжнародної торгівлі харчовими продуктами групою RISOIL

11 Жовтня 2021

Креді Агріколь уклав угоду з групою агропромислових компаній RISOIL, яка керує зокрема одним із найбільших універсальних експортно-імпортних терміналів із перевалювання українських харчових рослинних олій і зернових у морському торговому порту «Чорноморськ». В рамках партнерства банк фінансує трейдерський напрям діяльності групи

 «Ми раді бути фінансовим партнером групи компаній Risoil та долучатися до амбітних проектів компанії, яка рухає міжнародну торгівлю вперед. Це відповідає сенсу існування Креді Агріколь - працюємо щодня в інтересах наших клієнтів та суспільства! В рамках нашого партнерства ми надаємо не тільки фінансування, а й ділимося досвідом та експертизою банку, який є частиною провідної міжнародної фінансової Групи. Впевнені, що партнерство з RISOIL дасть імпульс для розвитку як компанії, так і банку!» - коментує Олександр Шелест, директор департаменту середнього корпоративного бізнесу та МСБ Креді Агріколь Банку.

Група RISOIL має велику потужність зберігання зернових культур (понад 250 тис. тонн) та олії (понад 150 тис. тонн), відіграє ключову роль в експорті харчових продуктів та надає свої послуги провідним агровиробникам та агропереробникам України. Також група наразі веде будівництво нового двостороннього глибоководного пірсу та конструювання унікальної системи перевалювання вантажів. Це важливий для України та міжнародної торгівлі об’єкт, який дасть змогу значно спростити логістику та збільшити об’єм перевалки зернових у Південному регіоні.

«Цього року ми поставили за мету збільшити об’єми торгівлі нашої трейдингової компанії мінімум на 30%. Значний, а для деяких культур навіть рекордний, український врожай цьому сприяє, а враховуючи зростання ціни на аграрну продукцію, потрібно все більше оборотних коштів. Тож, звичайно, трейд-фінансування з боку наших нових партнерів нам в цьому допоможе», — зазначає Дмитро Мінов, директор компанії «Рисоіл Україна».

Креді Агріколь займає лідируючі позиції в сегменті обслуговування великого корпоративного та міжнародного бізнесу, задовольняючи потреби клієнтів завдяки широкому спектру рішень з фінансування, європейському рівню сервісу та глибокій експертизі. Більше подробиць за посиланням

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно