Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь спрямував 53 тисячі гривень на підтримку центру вакцинації у Львові

27 Серпня 2021

Креді Агріколь підтримав соціальну ініціативу Львівського IT Кластеру та спрямував 53 тисячі гривень на вакцинацію у Львові в рамках боротьби з Covid-19. Щеплення проходить в окремо облаштованому центрі на стадіоні "Арена Львів", куди можуть звернутися всі охочі учасники спільноти – IT Кластер об’єднує майже 20 тисяч фахівців ІТ-галузі. Близько 10 тисяч працівників компаній-учасниць IT Кластеру, їхніх родичів та близьких вже вакцинувались тут препаратами Astra Zeneca, CoronaVac, Moderna та Pfizer.

«За підрахунками, роботу центру необхідно підтримувати щонайменше ще два місяці. За цей час у нашому центрі вакцинують ще 5000 осіб. Однак, це стає дуже складною задачею, якщо розраховувати лише на ресурси Львівського IT Кластеру. Тож ми звернулися за допомогою до всіх небайдужих компаній-учасників нашої спільноти. Креді Агріколь один із перших відгукнувся на наш заклик», - коментує Юрій Огоновський, заступник СEO Львівського ІТ Кластера.

Креді Агріколь є офіційним партнером Львівського IT Кластеру та підтримує соціальні ініціативи спільноти.

«Ми займаємо активну соціальну позицію і боротьба з Covid-19  – це надважлива задача та один із пріоритетних напрямів нашої програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». Для нас почесно бути частиною Львівського IT Кластеру та разом робити свій внесок у розвиток суспільства. Дякуємо партнерам за цю чудову ініціативу. Об’єднуючи наші сили ми досягаємо більшого!» - коментує Стефан Фаллік, член правління Креді Агріколь Банку.

Від початку коронавірусної кризи Креді Агріколь за підтримки благодійного фонду «Твоя опора» реалізував п’ять хвиль благодійності та спрямував 11,2 млн грн на придбання медичного обладнання для опорних лікарень у  Києві, Тернополі і Харкові та облаштування реанімаційного блоку в обласній лікарні в Чернівцях.  Діємо щодня в інтересах клієнтів та суспільства!

Про Львівський ІТ Кластер

Львівський ІТ Кластер – спільнота ІТ-компаній, влади та освіти, які взяли на себе відповідальність працювати над розвитком галузі та регіону через освіту, промоцію галузі (міста, регіону, компаній) та інфраструктури. Більше тут https://itcluster.lviv.ua/about-us/about-cluster/

 

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно