Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь підтримав Національний конкурс професійної майстерності Toyota

10 Жовтня 2019

Наприкінці вересня в Києві відбувся десятий ювілейний Національний конкурс професійної майстерності Toyota. Щорічне змагання відвідали найкращі спеціалісти дилерських центрів Toyota зі всієї України. Креді Агріколь традиційно підтримав конкурс та виступив генеральним фінансовим партнером заходу.

«Креді Агріколь, як банк для автолюбителів, пишається нагодою підтримати конкурс. Це змагання втілює професіоналізм, командну роботу та філософію компанії Toyota. Разом ми допомагаємо українцям здійснювати їхні автомобільні мрії і ставати щасливими автовласниками. Завдяки лідерським позиціям нашого банку ми твердо втримуємо понад 40% українського ринку автокредитування. Тож бажаю партнерству Toyota і Креді Агріколь ще багато років ефективної співпраці. Разом ми досягнемо більшого!», - коментує Роман Буніч, директор департаменту продажів через альтернативні канали та партнерів Креді Агріколь Банку.

Темою цьогорічного конкурсу став слоган Customer First (Насамперед клієнт). Учасники змагалися у двох категоріях: «Механіки основного ремонту» (12 учасників) і «Фахівці по роботі з клієнтами» (10 учасників). До фіналу потрапили найкращі представники дилерських центрів з усієї України, що продемонстрували виняткові знання, вміння та навички. Примітно, що команда професійних суддів, яка оцінювала роботу фіналістів, складалася із найдосвідченіших співробітників дилерської мережі Toyota, які й самі в попередні роки були переможцями або фіналістами конкурсу професійної майстерності. Закінчився захід урочистою церемонією нагородження.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Communications@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно