Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь підтримав Білгород-Дністровський дитячий будинок

27 Жовтня 2020

Креді Агріколь Банк за підтримки благодійного фонду «Твоя опора» спрямував більше 45 тисяч гривень на допомогу Білгород-Дністровському дитячому будинку. Близько 50 дітей, які є вихованцями закладу, отримали 12 тисяч підгузків.

 «Програма «We Care!» від Креді Агріколь ─ це історія про добрі справи та підтримку. Цього разу ми підтримали Білгород-Дністровський дитячий будинок. Тут виховуються найменші дітки віком від 2 до 4 років, які позбавлені батьківського піклування. Тож ми спрямували кошти на найнеобхідніші речі ─ покупку підгузків. Коли ми зустрілися з дітками та вихователями, всі були розчулені до сліз. Я щиро пишаюся банком, який має добре серце та ділиться своїм теплом», ─ коментує Людмила Гойман, заступниця директора Південного макрорегіону Креді Агріколь Банку. 

Благодійна допомога дитячому будинку була надана в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!», яка діє в Креді Агріколь з 2016 року та вже другий рік поспіль входить до 25 найкращих програм за версією видання «Власть денег».

«Як соціально відповідальний бізнес, цьогоріч Креді Агріколь зосередив максимум своїх зусиль на допомозі лікарням у боротьбі з COVID-19. Ми реалізували наймасштабнішу в історії банку благодійну ініціативу ─ придбали медичне обладнання на суму 6,3 мільйона гривень. Втілюючи в життя системні благодійні проекти, водночас ми не залишаємо без уваги дитячі будинки, де ситуація непроста і в звичайні часи. Нам приємно, що ми маємо змогу підтримати тих, хто цього потребує найбільше», ─ розповідає Галина Жукова, заступниця голови правління Креді Агріколь Банку. 

В рамках благодійності Креді Агріколь Банк допомагає лікарням, дитячим будинкам. Співробітники банку збирають кошти на лікування дітей: за 4 роки зібрано 210 тисяч гривень, та беруть участь у Днях донора: за 3 роки банк провів 29 «Днів донора» та залучив понад 250 співробітників. Члени правління банку влаштовують благодійний аукціон та власним прикладом показують, як важливо творити добро.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Акції
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Бонусна Програма MasterCard® Rewards