Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь набув статусу кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг

15 Січня 2021

Креді Агріколь отримав від Національного банку України статус кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, про що свідчить відповідний запис у Довірчому списку. Наразі такий статус мають всього два комерційних банки в Україні. З часом клієнти Креді Агріколь зможуть отримати послуги кваліфікованого електронного підпису (КЕП) за допомогою системи Клієнт-банк. Це ефективне рішення віддаленої ідентифікації, яке дозволяє компаніям швидко та безпечно перейти на електронний документообіг та позбавляє безлічі паперових документів.

«Ми розробляємо та впроваджуємо найякісніші послуги для наших клієнтів, які надають можливість реалізовувати ефективні процеси електронного документообігу у відповідності з сучасними тенденціями. Нашим бізнес-клієнтам не доведеться звертатися до сторонніх організацій, щоб отримати кваліфікований електронний підпис. Ця послуга буде доступна у Креді Агріколь. У нас бізнес одразу зможе отримати консультацію, оформити фінансові продукти та отримати сучасний інструмент для підтвердження своїх електронних документів. Я дякую команді банку за реалізацію масштабного проекту, який допоможе нашим клієнтам перейти на електронний документообіг максимально швидко та зручно, бути ще більш ефективними та сучасними», - розповідає Олена Кузьміна, директор департаменту інформаційної безпеки та безпеки систем і електронних транзакцій Креді Агріколь Банку. 

Банк пройшов довгий шлях в понад два роки, щоб отримати статус кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг та відповідати всім нормам українського законодавства та європейським телекомунікаційним стандартам.

«В новий 2021 рік банк увійшов з новим статусом! Ми розуміємо, наскільки ця послуга спростить документообіг та оптимізує операційну діяльність компаній. Тому ми, можна сказати, звернули гори але зробили так, щоб запропонувати її нашим клієнтам якнайшвидше. Для цього команда банку впровадила комплекс програмних засобів, побудувала системи зберігання та захисту даних, закупила необхідне обладнання. Всі внутрішні процеси Креді Агріколь налаштовані на найвищому рівні, що гарантує нашим клієнтам безперебійність надання послуг кваліфікованого електронного підпису», – розповідає Кирило Шугай, начальник управління безпеки інформаційних технологій Креді Агріколь Банку.

Надання кваліфікованих електронних довірчих послуг від Креді Агріколь включає:

  • Створення, перевірку та підтвердження кваліфікованого електронного підпису.
  • Формування, перевірку та підтвердження кваліфікованої електронної позначки часу.
  • Використання захищених носіїв інформації.
  • Обслуговування кваліфікованих сертифікатів (формування, блокування, поновлення, скасування).

Офіційна новина про внесення Креді Агріколь Банку до довірчого списку на сайті Центрального засвідчувального органу.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 17 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!»

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Акції
Бонусна Програма MasterCard® Rewards