Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь – лідер з корпоративної соціальної відповідальності серед банків України у 2021 році

12 Січня 2022

Креді Агріколь переміг у номінації «Банк з найкращою корпоративною соціальною відповідальністю в Україні» в рейтингу авторитетного британського видання Global Banking & Finance Review за підсумками 2021 року. Рейтинг створює дослідницька група GBAF Publications LTD, щоб висвітлювати найдосконаліші інновації, досягнення, стратегії, прогресивні та надихаючі зміни, що відбуваються у світовій фінансовій спільноті.

«Соціальна відповідальність – невід’ємна складова діяльності міжнародної групи Креді Агріколь.  І ми прагнемо розвивати добрі традиції Групи на українському ринку через системні проекти та волонтерство. Нещодавно за підтримки благодійного фонду «Твоя опора» ми придбали наркозний апарат вартiстю понад 2 мільйони гривень для порятунку дітей в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології. Ми розвиваємо культуру корпоративної соціальної відповідальності всередині компанії, змінюючи мислення, залучаючи все більше співробітників до благодійних та екологічних проектів. У нас є дні донорів крові, екопроект «Дерево за автокредит», ми беремо участь в благодійних марафонах та збираємо кошти для дітей, які потребують медичної допомоги. Діємо щодня в інтересах клієнтів та суспільства і в рамках нової стратегії AIR плануємо бути в ТОП-10 соціально відповідальних компаній України», - розповідає Стефан Фаллік, член правління Креді Агріколь Банку.

Детальна інформація про рейтинг Global Banking & Finance Review за посиланням

З 2016 р. в Креді Агріколь діє масштабна програма корпоративної соціальної відповідальності «We Care!», яка включає: благодійність, волонтерство, екоініціативи та турботу про співробітників. У рік банк втілює понад 40 проектів і прагне максимально залучати співробітників у ці проекти.  У 2020 році банк втілив наймасштабніший у своїй історії благодійний проект - спрямував 11,2 млн грн на придбання медичного обладнання, яке допомагає Україні у боротьбі з COVID-19. Разом з партнером БФ «Твоя Опора» банк придбав для 10 лікарень з 8 областей 99 одиниць різноманітного медичного обладнання, зокрема апарати ШВЛ, УЗД, монітори пацієнта. Креді Агріколь також піклується про навколишнє середовище та втілює Кліматичну стратегію, постійно проводить аудит, використовує енергоефективні технології.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, надає весь спектр банківських послуг, є лідером в автокредитуванні та стратегічним партнером для агробізнесу. Банк входить до міжнародної групи Credit Agricole (Франція), лідера в банківському страхуванні та управлінні активами на ринку Європи, банку №1 за версією Euromoney.

Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 264 000 активних приватних клієнтів та понад 31 тисяча бізнес-клієнтів, серед яких 1160 міжнародних та великих корпоративних клієнтів, 1580 середніх корпоративних клієнтів та понад 28480 представників малого, середнього бізнесу та підприємців. За даними НБУ Креді Агріколь входить в ТОП-10 банків за розміром активів. 

Креді Агріколь також соціально свідомий та відповідальний банк. З 2016 року в банку діє масштабна програма корпоративної соціальної відповідальності «We Care!», яка включає 4 основні напрями: благодійність, екоініціативи, волонтерство та турботу про співробітників.

 

Контакти:

Вікторія Торяник, керівниця департаменту бренду та комунікацій Креді Агріколь Банк

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно