Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк знову досягнув рекорду, видавши 2 млрд грн кредитів на авто

15 Грудня 2017

Креді Агріколь Банк видав 2 млрд грн кредитів на купівлю авто за неповні 12 місяців 2017 року. Це чергова рекордна відмітка, яка свідчить про високу довіру клієнтів банку та підтверджує першість на ринку автокредитування. У минулому році банк досягнув рекорду, видавши 1,3 млрд грн кредитів на авто, тобто банк наростив портфель автокредитів на 54%.  

«Вже другий рік поспіль банк отримує рекордні показники в автокредитуванні. Ми – визнаний лідер у цьому сегменті. Водночас це відповідальність і драйвер для пошуку найкращих пропозицій і перевершення очікування наших клієнтів. Ми завжди прагнемо відповідати статусу лідера, пропонуючи клієнтам вигідні умови кредитування та стабільно високий рівень сервісу», - коментує Галина Жукова, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за роздрібний бізнес, мережу та діджитал. 

В честь такої події Креді Агріколь Банк продовжує традицію дякувати своїм клієнтам за довіру та лояльність. Два клієнти, які оформлять кредит на авто з 12 по 22 грудня 2017 року, мають шанс отримати по 1000 літрів пального кожен на весь рік. Для участі треба подати заявку на оформлення кредиту в указаний період.

«Досягати рекордів нашому банку вдається завдяки досвідченій команді, вигідним та прозорим умовам кредитування, які залишаються незмінними до закінчення використання кредиту. Нашою перевагою є інновативність. Ми постійно розширюємо коло партнерських програм та першими на ринку України пропонуємо клієнтам унікальні послуги», - зазначає Роман Буніч, директор департаменту продажів через альтернативні канали та партнерів Креді Агріколь Банку. 

  • Креді Агріколь Банк вже кілька років поспіль підтверджує позицію визнаного лідера в автокредитуванні:
  • банк першим на ринку України у 2008 році започаткував партнерські програми з автовиробниками. За цей період банк почав співпрацю з провідними автоімпортерами: BMW, Infinity, Lexus, Toyota, Nissan, Peugeot, Citroen, Renault, Mazda і Suzuki;
  • мережа партнерів банку налічує понад 400 автосалонів та 16 автомобільних брендів;
  • частка банку в сегменті автокредитування є сьогодні найбільшою на ринку України - 50% автокредитів для приватних осіб видаються саме у Креді Агріколь Банку.   
  • банк першим в Україні почав надавати кредити для купівлі авто з пробігом. Так, у листопаді 2017 року спільно з компанією ALD Automotive банк розпочав партнерську програму кредитування купівлі лізингових автомобілів, що були у використанні;  
  • сертифікат міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2015 гарантує прозорість послуг банку, а процес автокредитування відповідає європейським вимогам;
  • Креді Агріколь Банк - соціально та екологічно свідомий банк, тому вже 2 роки поспіль проводить акцію «Дерево за автокредит». Турбуючись про стан довкілля, працівники банку висаджують дерева у парках Києва.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно