Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк запроваджує використання еко-паперу у всіх своїх відділеннях та офісах

28 Вересня 2016

Шановні клієнти!

Креді Агріколь Банк прагне бути соціально-відповідальним та підтримувати імідж  «зеленого банку». В рамках глобального проекту корпоративної соціальної відповідальності «We Care» банк постійно впроваджує та пропонує своїм співробітникам долучатися до численних «зелених ініціатив».

В червні 2016 року в головному офісі та кількох відділеннях Креді Агріколь Банку стартував пілотний проект з використання німецького екологічного офісного паперу «Lettura» із 100% вторинної сировини, сертифікованої за стандартами FSC.

Чому банк впроваджує цю ініціативу?

«Креді Агріколь Банк є соціально-відповідальною та еко-свідомою компанією. Впроваджуючи використання екологічного паперу, банк підтримує Програму Організації Об’єднаних Націй із захисту навколишнього середовища (ЮНЕП) та національну компанію «Прямуй на Зелене!» («GO GREEN!»), ініційовану Представництвом ООН в Україні. У підтримку цієї «зеленої ініціативи» ми отримали багато схвальних відгуків. Тому з вересня еко-папір використовується вже абсолютно у всіх офісах та відділеннях Креді Агріколь Банку. Сподіваємося, що і наші клієнти підтримають наше прагнення бути соціально відповідальним та еко-свідомим банком», - коментує Ганна Золотіна, уповноважений представник операційного директора Креді Агріколь Банку.
Креді Агріколь Банк дбає про здоров’я своїх співробітників. Відповідно до рекомендацій лікарів-офтальмологів, для зниження напруги зору, запобігання швидкої втоми очей та попередження подразнення сітківки ока колір паперу не повинен бути яскраво-білим.

Креді Агріколь Банк є європейським банком. Використання екологічного паперу цілком відповідає європейській практиці. В Європі вже давно використовується технологія, що дозволяє враховувати особливості зору та покращувати якісні показники еко-паперу при його виготовленні.

Креді Агріколь Банк орієнтується на найвищі стандарти. Папір «Lettura» відмічено знаком «Блакитний янгол» – це перший і найстаріший знак для маркування товарів та послуг, які відповідають сучасному рівню безпеки для зовнішнього середовища.
Креді Агріколь Банк дбає про економію. За попередніми підрахунками, за умови переходу банку на папір із вторинної сировини економія за рік може сягнути 14%.

Про банк:

Креді Агріколь Банк - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 443 000 приватних та 40 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел. +38 044 581 07 45,  електронна пошта:
Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

 
 

 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно