Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк впроваджує сервіс 3D Secure для платіжних карток

03 Квітня 2017

Піклуючись про збереження коштів своїх клієнтів, Креді Агріколь Банк впроваджує технологію безпечних платежів 3D Secure.

Відтепер при здійсненні оплати товарів та послуг в мережі інтернет за допомогою картки платіж буде захищено за технологією безпечних покупок. Ця технологія полягає у додатковому рівні захисту завдяки проведенню ідентифікації держателя картки. Кожна операція оплати в мережі інтернет, за умови підтримки конкретним сайтом технології 3D Secure, вимагатиме введення одноразового цифрового коду з SMS-повідомлення для підтвердження особи держателя.

Основними перевагами сервісу є безпека електронних платежів та простота користування послугою.

До технології 3D Secure будуть поступово підключені всі картки, емітовані Креді Агріколь Банком. Послуга потребує активації для кожної картки окремо. Для інформування клієнтів щодо підключення карток до сервісу здійснюватиметься розсилка інформаційних SMS-повідомлень та/aбо електронних листів. Підключення та використання послуги безкоштовне!

Детальніше про сервіс дізнайтеся на сайті банку>>

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно