Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Бонусна Програма MasterCard® Rewards
Каталог подарунків World MasterCard

Креді Агріколь Банк впроваджує інформування клієнтів за допомогою Viber

04 Липня 2017

Креді Агріколь Банк продовжує рухатися в напрямку діджиталізації та розширювати електронні канали комунікації з клієнтами. Відтепер клієнти зможуть отримувати інформаційні повідомлення від банку за допомогою програми Viber.

Можливості Viber дозволяють формувати повідомлення кирилицею більшої довжини, ніж SMS-повідомлення. Крім того, у повідомлення Viber можна додавати малюнки та посилання. Завдяки цьому клієнти зможуть отримувати інформацію від банку у більш наглядному та зрозумілому вигляді.

Якщо на момент відправлення повідомлення додаток Viber на пристрої отримувача буде відключений, повідомлення буде доставлене у вигляді SMS.

Наразі банк планує відправлення рекламних, акційних, привітальних та інших інформаційних повідомлень на регулярній основі.

У разі виникнення питань або зауважень щодо роботи сервісу, будь ласка, звертайтеся до довідкового центру Креді Агріколь Банку за телефоном 0 800 30 5555.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Комунальні послуги, поповнити мобільний
Кредитний калькулятор
Акції
Зворотній зв'язок
Заявка на довідку/виписку
Заявка на GSM банкінг
Відділення та банкомати
Бонусна Програма MasterCard® Rewards