Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк виступає партнером премії «Створено жінками»

31 Жовтня 2018

19 жовтня в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася презентація премії для бізнес-леді «Створено жінками». Мета конкурсу - підтримати жіноче підприємництво в Україні та нагородити проект бізнесу, який слугує розвитку країни. Премію започаткував комітет бізнес-леді Французько-української торговельно-промислової палати (CCIFU), до якої входять жінки, які очолюють компанії-учасниці палати.  

«Сьогодні CCIFU об’єднує понад 120 підприємств, п’ятою частиною з них керують жінки. Це невеликий відсоток, але він постійно зростає. CCIFU пишається своїми леді-засновницями власних компаній чи генеральними директорами великих, середніх та малих підприємств. Жінки присутні в усіх секторах діяльності, вони демонструють  багатогранність своїх талантів та отримують визнання. В Україні французькі компанії докладають зусиль, щоб просувати хист жінок у підприємництві й дедалі частіше довіряють їм управлінські посади»- коментує Жан-Поль Пьотровскі, Президент CCIFU та Голова Правління Креді Агріколь Банку.  

Конкурс «Створено жінками» відкритий для жінок, які нещодавно заснували власну компанію, незалежно від сектору діяльності. Збір заявок для участі в конкурсі триває з 22 жовтня 2018 до 25 січня 2019 року. Детальніше читайте на сайті.

Переможницю конкурсу обере професійне журі, що складається з членів комітету бізнес-леді CCIFU та партнерів, серед яких - Лариса Бондарєва, член Правління Креді Агріколь Банку. Почесним президентом журі стала Пані Ізабель Дюмон, Посол Франції в Україні.  

Переможниця протягом року отримуватиме менторство та супровід у питаннях фінансів, бухгалтерії, комунікації та маркетингу. Також вона вирушить у п’ятиденну поїздку до Парижа для знайомства зі штаб-квартирами французьких компаній-партнерів конкурсу. Компанія переможниці безкоштовно стане членом CCIFU.   

Про Креді Агріколь: 

ПАТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних клієнтів-фізичних осіб та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти: 

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку  

Електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua 

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards