Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк виступає партнером премії «Створено жінками»

31 Жовтня 2018

19 жовтня в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася презентація премії для бізнес-леді «Створено жінками». Мета конкурсу - підтримати жіноче підприємництво в Україні та нагородити проект бізнесу, який слугує розвитку країни. Премію започаткував комітет бізнес-леді Французько-української торговельно-промислової палати (CCIFU), до якої входять жінки, які очолюють компанії-учасниці палати.  

«Сьогодні CCIFU об’єднує понад 120 підприємств, п’ятою частиною з них керують жінки. Це невеликий відсоток, але він постійно зростає. CCIFU пишається своїми леді-засновницями власних компаній чи генеральними директорами великих, середніх та малих підприємств. Жінки присутні в усіх секторах діяльності, вони демонструють  багатогранність своїх талантів та отримують визнання. В Україні французькі компанії докладають зусиль, щоб просувати хист жінок у підприємництві й дедалі частіше довіряють їм управлінські посади»- коментує Жан-Поль Пьотровскі, Президент CCIFU та Голова Правління Креді Агріколь Банку.  

Конкурс «Створено жінками» відкритий для жінок, які нещодавно заснували власну компанію, незалежно від сектору діяльності. Збір заявок для участі в конкурсі триває з 22 жовтня 2018 до 25 січня 2019 року. Детальніше читайте на сайті.

Переможницю конкурсу обере професійне журі, що складається з членів комітету бізнес-леді CCIFU та партнерів, серед яких - Лариса Бондарєва, член Правління Креді Агріколь Банку. Почесним президентом журі стала Пані Ізабель Дюмон, Посол Франції в Україні.  

Переможниця протягом року отримуватиме менторство та супровід у питаннях фінансів, бухгалтерії, комунікації та маркетингу. Також вона вирушить у п’ятиденну поїздку до Парижа для знайомства зі штаб-квартирами французьких компаній-партнерів конкурсу. Компанія переможниці безкоштовно стане членом CCIFU.   

Про Креді Агріколь: 

ПАТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних клієнтів-фізичних осіб та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти: 

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку  

Електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua 

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно