Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк відновлює дитячий спортивний майданчик у «Спортіумі»

24 Квітня 2019

Креді Агріколь Банк підтримав реконструкцію багатофункціонального спортивного майданчика у дитячому комплексі «Спортіум», Миколаївська область. Наприкінці травня перші відвідувачі одного з найбільших дитячих спортивно-оздоровчих комплексів в Україні зможуть протестувати оновлений майданчик.   

«Креді Агріколь в Україні слідує глобальній стратегії корпоративної соціальної відповідальності Групи, адже принципи соціально-орієнтованого бізнесу лежать в основі її діяльності. Наш банк підтримує благодійні проекти, слугуючи прикладом свідомої та відповідальної компанії. Ми прагнемо приносити користь суспільству та допомагати тим, хто цього вкрай потребує. Я радий, що завдяки нашому банку вже зовсім скоро відбудеться відкриття нового спортивного майданчика. У Креді Агріколь ми теж любимо та підтримуємо спорт, адже він розвиває силу волі та вчить іти до своєї мети. Тож я бажаю нових перемог та досягнень молодим спортсменам», - коментує Жан-Поль Пьотровскі, Голова Правління Креді Агріколь Банку.

Банк уже другий рік поспіль сприяє реконструкції дитячого спортивного комплексу «Спортіум». У 2018 році Креді Агріколь здійснив масштабну реконструкцію спортивного басейну, де вже влітку відбувся всеукраїнський кубок із плавання. Протягом літнього сезону понад 4 000 дітей та інших відвідувачів табору з усієї України змогли випробувати оновлений басейн.

«За фінансової підтримки Креді Агріколь Банку минулого року ми повністю відновили 25-метровий спортивний басейн, де відбулися змагання з плавання та водного поло. У підготовці до літнього сезону 2019 року банк допоміг з реконструкцією універсального спортивного майданчика загальною площею понад 1000 м2. Ми дуже раді, що тепер у дітей з’явиться місце для проведення тренувань із футболу, волейболу та баскетболу, адже «Спортіум» - один із найбільших спортивних таборів в Україні, де юні спортсмени проводять літні тренувальні збори», - зазначає Юрій Лощиць, директор дитячого спортивно-оздоровчого комплексу «Спортіум».  

Відкриття нового спортивного майданчика також дасть змогу забезпечити гармонійний розвиток дітей та додати у програму відпочинку спортивні заходи, необхідні для здоров’я молодого покоління. Підтримка реконструкції дитячого комплексу «Спортіум» - частина програми корпоративної соціальної відповідальності банку «We Care!».  

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!». 

Контакти

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку 

Тел.: +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно