Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк став фінансовим партнером програми енергоефективності ЄБРР IQ Energy

01 Грудня 2017

30 листопада 2017 року Креді Агріколь Банк долучився до міжнародної програми ЄБРР - IQ Energy, яка спрямована на підвищення енергоефективності житла. У рамках співпраці банк зможе видати кредити на суму 1 млн євро. За умовами програми, клієнти банку зможуть оформити готівковий кредит на придбання енергоефективної техніки, а також супутніх товарів та монтажних робіт. Програма вступає в силу з січня 2018 року.

«Приєднання до програми IQ Energy під егідою ЄБРР та спонсорством поважних міжнародних партнерів – це логічний та важливий крок для нашого банку. «Зелене» фінансування є віддзеркаленням основних цінностей Групи та Креді Агріколь Банку стосовно підтримки сталого розвитку економіки країн присутності Групи. Цей проект має вагоме значення дня нашого банку, що належить до Групи зі штаб-квартирою в Парижі, місті, де була підписана нова міжнародна кліматична угода - Паризький договір. Банк вже втілює власну програму еко-ініціатив, зокрема адаптації операцій до екологічних стандартів, зменшення друку. А програма IQ Energy дозволить Креді Агріколь Банку інтегрувати «зелені» ініціативи в основний бізнес, фінансуючи приватних осіб», - коментує Жан-Поль Пьотровскі, Голова Правління Креді Агріколь Банку. 

У рамках співпраці клієнти банку зможуть оформити готівковий кредит у розмірі до 300 тис. грн на інвестування в енергоефективні проекти та отримати компенсацію (грант) до З тис. євро на валютний рахунок у Креді Агріколь Банку. Каталог матеріалів і обладнання, на придбання яких можна отримати європейський грант, складає більше 5000 позицій. Програма діятиме до 10 вересня 2020 року. 

«Протягом останніх років Креді Агріколь Банк активно інвестує в інновації та підтримує зелені ініціативи. Ми переконані, що багато наших клієнтів зацікавляться можливістю модернізувати власне житло, зробити його більш енергоефективним, заощадливим та екологічним. Тисячі українців вже усвідомили необхідність підвищення енергоефективності своїх домівок і скористалися можливістю реалізувати цю потребу за рахунок грантової європейської програми. IQ Energy – це водночас фінансовий інструмент і втілення технологій майбутнього, тому Креді Агріколь Банк радий допомагати нашим клієнтам реалізовувати сміливі ідеї задля енергоефективності. Тепер українці зможуть модернізувати своє житло й отримати винагороду в якості гранту за свій         еко-світогляд», - додала Галина Жукова, член Правління, відповідальна за роздрібний бізнес, мережу та діджитал.  

Щоб отримати грант для підвищення енергоефективності житла, потрібно:

  • Оформити кредит готівкою у Креді Агріколь Банку
  • За ці кошти придбати та встановити енергоефективні товари з каталогу технологій IQ Energy
  • Зареєструватися та подати заявку на компенсацію на сайті програми www.iqenergy.org.ua
  • Отримати компенсацію в євро на валютний рахунок.

Про програму: 

Програма розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку та фінансується Партнерством Е5Р, де Європейський Союз надає найбільший внесок, за підтримки Швеції та Федерального міністерства фінансів Австрії. Мета програми - підвищення енергоефективності української житлового сектору. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла - 15 мільйонів євро.

Програма IQ Energy розпочалася в Україні у квітні 2016 року. Уже надано близько 320 млн грн (12 млн доларів) 13 тисячам українських домогосподарств для теплової модернізації.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З моменту початку діяльності в країні в 1993 році банк профінансував 383 проекти на суму в розмірі майже 11,6 млрд євро.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно