Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк став фінансовим партнером конкурсу «Автомобіль року в Україні 2018»

12 Лютого 2018

6 лютого у Києві відбулася церемонія нагородження конкурсу «Автомобіль року в Україні 2018». Креді Агріколь Банк підтримав конкурс у якості фінансового партнера.

В рамках урочистого заходу були названі автомобілі-переможці, ними стали: легковий автомобіль - Ford Fiesta та кросовер - Mazda CX-5. Цього року кращі авто обирали 22 члени компетентного журі, що представляють провідні ЗМІ України, та близько 45 тисяч українців, які взяли участь у голосуванні. Контролювала проведення конкурсу на всіх етапах незалежна аудиторська компанія Baker Tilly.

«Як основний банк для автолюбителів, Креді Агріколь вже вкотре підтримує конкурс «Автомобіль року в Україні», адже в основі конкурсу лежить зокрема і вибір наших клієнтів. Крім цього, виробники представлених на конкурсі автомобілів – це в більшості наші партнери і для нас є важливим підтримати їх у незалежній оцінці їхніх марок. Ми щиро вітаємо переможців та дякуємо організаторам за вибір кращих із кращих», - коментує Галина Жукова, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальна за роздрібний бізнес, мережу та діджитал

  • Креді Агріколь Банк вже кілька років поспіль підтверджує позицію визнаного лідера в автокредитуванні:
  • у 2017 році частка банку в сегменті автокредитування була найбільшою на ринку України - 50%;
  • понад 5 тисяч автокредитів банк видав у 2017 році та наростив портфель автокредитів на 54%;
  • банк першим на ринку України у 2008 році започаткував партнерські програми з автовиробниками. За цей період банк почав співпрацю з провідними автоімпортерами: Renault, Nissan, Toyota, Lexus, BMW, Infinity, Peugeot, Citroen, Mazda і Suzuki;
  • мережа партнерів банку налічує понад 400 автосалонів та 16 автомобільних брендів;
  • процес автокредитування у Креді Агріколь Банку пройшов сертифікацію за міжнародним стандартом системи управління якістю ISO 9001:2015, що гарантує прозорість послуг банку.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45, електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards