Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк став ексклюзивним фінансовим партнером VIII Міжнародної конференції Large Farm Management (LFM 4.0)

28 Вересня 2017

13-14 вересня в Києві відбулася VIII Міжнародна конференція Large Farm Management (LFM 4.0), організована асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» та агентством AgriEvent. Креді Агріколь Банк взяв участь у конференції у якості ексклюзивного фінансового партнера та безпосереднього учасника.

Цього року тема заходу стосувалася агробізнесу майбутнього. Сьогодні сільське господарство завдяки тісній взаємодії з багатьма іншими сферами економічної діяльності стає надзвичайно технологічним, що, в свою чергу, створює великий виклик для менеджерів агробізнесу.

На конференції LFM 4.0 кращі світові фахівці-практики говорили про інновації в управлінні і технологіях. Шість сесій включали теми глобальних змін у майбутньому, змін поведінки та споживчих настроїв продукції АПК за останні роки, трансформацій у кадровій політиці, фінансових та юридичних аспектах управління агрокомпанією через 10 років.

Під час другого дня конференції учасники обговорювали новітні технології, які вже прийшли в Україну і активно застосовуються у передових компаніях. На полях ПрАТ «Агрофорт» групи компаній «Миронівський хлібопродукт» у Київській області були продемонстровані найефективніші агрегати та технологічні рішення. Відбувся показ: сівалок, дисколапових агрегатів, глибокорозпушувачів, навантажувачів, плугів та важких дискових борон, а також пройшов тест-драйв тракторів. Під час пленарної частини провідні фахівці з точного землеробства та R&D департаментів українських і міжнародних компаній розповіли про цифрові технології та Big Data в агропромисловому секторі.

В заході взяли участь близько 450 гостей, серед яких - представники провідних аграрних компаній та агрохолдингів, ресурсних компаній, державних установ та ЗМІ.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. 

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно