Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк підтримує проект «Безпека дітей на дорозі»

10 Жовтня 2019

Креді Агріколь долучився до проекту «Безпека дітей на дорозі», ініціатором якого виступає медіагрупа «Автоцентр». Банк – єдиний фінансовий партнер проекту.

Перший захід у рамках ініціативи за участі банку відбувся 4 жовтня у ліцеї №100 «Поділ» у Києві. Організатори зустрічі та представники Нацполіції провели навчально-розважальний урок з безпеки на дорозі та роздали дітям пам’ятки з безпеки руху.

«Діти – наше майбутнє, і їхня безпека – у наших руках. Ми віримо, що можна значно зменшити кількість нещасних випадків на дорозі за участю дітей, якщо навчити малечу бути уважними та обережними на дорозі. Як провідний автомобільний банк України, ми усвідомлюємо свою відповідальність за збільшення кількості автомобілів на вулицях міст, тому стурбовані безпекою водіїв та пішоходів. Проект «Безпека дітей на дорозі» – це можливість звернути увагу батьків, органів влади та автомобілістів на проблеми дорожньої інфраструктури та залучити громадськість до активних дій», - коментує Роман Буніч, директор департаменту продажів через альтернативні канали та партнерів банку.

Проект спрямований на висвітлення важливої суспільної теми – безпеки дітей на дорозі. Метою ініціативи є навчання дітей правилам дорожнього руху в ігровій формі, наголошення на важливості їх дотримання, інспектування пішохідних переходів біля шкіл та встановлення світлофорів на проблемних ділянках дороги.

До інспектування доріг та пішохідних переходів залучаються представники органів місцевої та державної влади, Нацполіції та сфери автомобільного бізнесу.

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі — Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи преміум-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 280 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу. Креді Агріколь Банк — соціально свідомий та відповідальний банк, що підтверджує свій статус безліччю реалізованих проектів в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «We Care!».

Контакти:

Управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банку

Електронна пошта: Communications@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно