Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк підтримав талановиту молодь в рамках Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016»

25 Жовтня 2016

11-14 жовтня в Києві завершився V Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016». Креді Агріколь Банк підтримав проведення заходу в якості партнера.

Фестиваль, що вже вп’яте проводився за ініціативи Національного технічного  університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Наукового парку «Київська політехніка», має на меті залучення молоді, вчених та підприємців до інноваційного розвитку економіки та суспільства України.

Представники банку були запрошені увійти до складу незалежного журі двох конкурсів в рамках фестивалю –  Всеукраїнського конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge 2016» і конкурсу «Intel-Техно Україна 2016-2017». Крім того, у кожному конкурсі були обрані п’ять проектів, що стали переможцями у спеціальній номінації від Креді Агріколь Банку. Підтримка фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» повністю відповідає стратегії Креді Агріколь Банку, орієнтованої на впровадження інноваційних сервісів для задоволення потреб наших клієнтів та наданням їм обслуговування найвищого рівня якості.

На урочистому закритті фестивалю 14 жовтня 2016 року переможців конкурсів від імені Креді Агріколь Банку привітав Владислав Бережний, директор департаменту кореспондентських відносин та структурного фінансування: «Кожна цивілізована країна в наш час прагне створити фундамент для майбутнього розвитку: стимулюються перспективні кластери економіки, фінансуються інновації в IT і інфраструктуру. В Україні перспективні ідеї підтримуються здебільшого приватною ініціативою. Приємно усвідомлювати, що наш банк приєднався до цього руху, підтримавши конкурс шкільних і студентських інновацій Sikorsky Challenge».

Керівник напрямку цифрового бізнесу Ігор Скуднов зауважив: «Я спокійний за наше майбутнє, адже воно у надійних руках талановитої молоді, що за допомогою своїх виноходів намагається вирішити глобальні проблеми України та навіть усього людства!».

Фестиваль тривав чотири дні з 11 по 14 жовтня 2016 року. Загалом учасники обох конкурсів представили майже 300 розробок на різноманітну тематику.

У фінал конкурсу стартапів із 150 заявлених увійшли 60 проектів в сферах інформаційно-комп’ютерних технологій, машинобудівництва, приладобудування. Цього року в конкурсі також вперше були представлені аграрні стартапи.

 Конкурс «Intel-Техно Україна 2016-2017» є національним етапом Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів і проводиться за підтримки Посольства США в Україні. Школярі змагаються у кількох категоріях, а найкращі з обраних суперфіналістів у травні 2017 року представлятимуть  Україну на Всесвітньому фіналі конкурсу «Intel ISEF» у Лос-Анджелесі. У складі незалежного журі представники Креді Агріколь Банку оцінювали конкурсні роботи у трьох категоріях: інженерія, робототехніка та інтелектуальні машини, комп’ютерні науки.

«Почесно, що Креді Агріколь Банк підтримує заходи такого рівня,  і тим самим сприяє розвитку інноваційної молоді України. Наразі підростає достойне покоління обдарованих українців, що працюють у напрямі розвитку науково-технічного прогресу», - переконана Марина Іштваник, заступник директора операційного департаменту Креді  Агріколь Банку.

Про Креді Агріколь:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел. +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно