Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Креді Агріколь Банк організував традиційний захід для корпоративних та VIP клієнтів з фокусом на агросектор

27 Жовтня 2016

  18 жовтня 2016 року Креді Агріколь Банк провів традиційний захід для корпоративних клієнтів «Група Креді Агріколь – економічний прогноз для України на 2016-2017 рр.». Цього року особливу увагу було приділено агросектору. Захід відбувся в готелі InterContinental, його відвідали понад 170 корпоративних та VIP клієнтів.  

«Минулого року у нас була прем’єра такого заходу, і ми пообіцяли проводити його регулярно. Для нас це чудова нагода зустрітися в неформальній атмосфері та поділитися з клієнтами досвідом Креді Агріколь», - зазначив Жан-Поль Пьотровскі, Голова Правління Креді Агріколь Банку під час своєї вступної промови.

Жан-Поль Пьотровскі представив ключові пріоритети стратегії Креді Агріколь Банку в рамках глобальної стратегії Групи Креді Агріколь «Ambition 2020». Особливу частину заходу було присвячено презентації гостям нового слогану групи Креді Агріколь, який вже невдовзі буде запущено і в українському банку.

 

Чотири спікери з групи Креді Агріколь (Франція), компанії Агрітель та Креді Агріколь Банку (Україна) презентували свої аналітичні огляди України, Європи та світу.

Постійний гість заходу Жан-Луї Мартен з групи Креді Агріколь зробив загальну макроекономічну презентацію «Світовий прогноз: 2016-2017».

Презентація Жана-Батіста Клавеля з Креді Агріколь С.А. була присвячена світовому зерновому сектору «Виробництво та торгівля зерновими. Зміни та виклики» з акцентом на ЄС та Україну.

Олів’є Буйє з компанії Агрітель приділив більше уваги ринку зерна та розвитку цін у своєму звіті «Які можливості для українських фермерів на міжнародній арені в 2016-2017 рр.?».

Вадим Ганах, член Правління Креді Агріколь Банку, відповідальний за фінансові ринки, презентував «Макроекономічний прогноз для України на 2017 р.» та звернув увагу на ситуацію у фінансовому та банківському секторі України.  

Конференцію також відвідали представники Групи Креді Агріколь з Німеччини, Франції, Великобританії, зокрема, Карстен Хільцблек, Рафаель Донневерт, Давід Ренувель, Масаюкі Морі. Гості з бізнес-спільнот теж були присутні на заході. Серед них - Ніколя Перрен, радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні та Алексі Струве, директор Business France в Україні.

Під час заходу клієнтам банку представили новий інфографічний довідник «Агробізнес України».

«Ми отримали чимало позитивних відгуків від наших клієнтів. Багато з них відзначили великий досвід наших спікерів та цінність інформації, що була представлена протягом заходу. Клієнти справді дуже високо оцінили презентації,  зазначаючи консолідацію корисної структурованої інформації в рамках однієї конференції. Гості відзначили захід як хорошу нагоду поспілкуватися та поділитися з колегами інформацією про ринок, зміни тощо», - прокоментувала Лариса Бондарєва, член Правління Креді Агріколь Банку.  

Про Креді Агріколь:

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк
Тел. +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards