Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Клієнти Креді Агріколь отримують кешбек 10% на лізинг техніки

21 Грудня 2021

Клієнти Креді Агріколь отримують кешбек 10% від суми фінансування техніки у лізинг завдяки спільній програмі ЄС та ЄБРР «Кредитна лінія EU4Business-EBRD», до якої банк долучився понад півроку тому. Так, клієнт банку господарство СТОВ «Любарецьке» взяв у лізинг трактор та комбайн John Deerе, скориставшись вигідною фінансовою пропозицією. Господарство вирощує зернові та олійні культури: пшеницю, кукурудзу та сою. Повністю укомплектовану та готову до використання техніку клієнт отримав восени в період збору урожаю, тож вже мав нагоду оцінити переваги техніки у полі та інвестувати отриманий кешбек.

«Саме головне в агробізнесі – люди, їх компетенція та особистісні якості і, звичайно, техніка. Наш автопарк налічує понад 80 одиниць. Сучасна техніка забезпечує безперервність агроциклу, підвищує ефективність роботи та в кінцевому підсумку впливає на наш прибуток. Тож ми намагаємося оновлювати техніку кожні 3 роки. Приємним бонусом для нас став кешбек за послугою лізингу. Отримані кошти ми вже інвестували в свою господарську діяльність», - розповідає Олександр Сафонов, директор СТОВ «Любарецьке».

Креді Агріколь Банк надав понад 330 млн грн фінансування техніки в лізинг в рамках програми «Кредитна лінія EU4Business-EBRD» за перші півроку її роботи в банку.

«Завдяки програмі ЄБРР за лізингом до банку масово звернулися представники малого та середнього бізнесу, передусім з аграрного сектору. Для отримання кешбеку ми передбачили нескладну процедуру — коли клієнт бере техніку у лізинг і ми бачимо, що параметри відповідають умовам угоди з ЄБРР, то передаємо спеціальну анкету на розгляд окремого консультанта з цих питань. Зазвичай приймається позитивне рішення, оскільки ми дуже уважно вивчаємо необхідну інформацію про клієнта. Переважно кошти надходять до нас у термін до трьох місяців, і ми перераховуємо їх клієнту. Тож бізнес не відчуває жодного додаткового навантаження, пов’язаного з оформленням», - розповідає Юрій Василенко, начальник управління лізингу Креді Агріколь Банку.

Креді Агріколь вже 14 років є надійним партнером для господарства «Любарецьке», задовольняючи всі потреби бізнесу в рамках агроциклу. Директор компанії розповідає, що звик до кредитів і навіть не уявляє як можна по-іншому розвивати бізнес.

«Із самого початку, з 2003 року ми розвивали своє господарство постійно використовуючи позикові кошти. У нас довга історія партнерства з Креді Агріколь і ми задоволені співпрацею з банком: експертизою його спеціалістів та надійними відносинами» - розповідає Олександр Сафонов.

Дізнатися більше про програму «Кредитна лінія EU4Business-EBRD» можна тут. За консультацією про участь у ній також звертайтеся до вашого менеджера Креді Агріколь або в контакт-центр банку за телефоном 0 800 30 0004.

Креді Агріколь надає у лізинг техніку таких провідних виробників та їхніх офіційних дилерів: John Deere, Claas, Berthoud, «МАН Трак енд Бас Юкрейн». Також пропонує техніку від компаній: «Полетехніка» (агросектор), Winner (легкові та комерційні автомобілі).

Про Креді Агріколь:

АТ «Креді Агріколь Банк» — сучасний універсальний банк, надає весь спектр банківських послуг, є лідером в автокредитуванні та стратегічним партнером для агробізнесу. Банк входить до міжнародної групи Credit Agricole (Франція), лідера в банківському страхуванні та управлінні активами на ринку Європи, банку №1 за версією Euromoney.

Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 264 000 активних приватних клієнтів та понад 31 тисяча бізнес-клієнтів, серед яких 1160 міжнародних та великих корпоративних клієнтів, 1580 середніх корпоративних клієнтів та понад 28480 представників малого, середнього бізнесу та підприємців. За даними НБУ Креді Агріколь входить в ТОП-10 банків за розміром активів. 

Креді Агріколь також соціально свідомий та відповідальний банк. З 2016 року в банку діє масштабна програма корпоративної соціальної відповідальності «We Care!», яка включає 4 основні напрями: благодійність, екоініціативи, волонтерство та турботу про співробітників.

 

Контакти:

Вікторія Торяник, керівниця департаменту бренду та комунікацій Креді Агріколь Банк

Електронна пошта: Viktoriia.TORIANYK@credit-agricole.ua

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 5555 Безкоштовно