Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Кредитна лінія EU4Business-EBRD


Credit Agricole долучився до програми підтримки малого та середнього бізнесу «Кредитна лінія EU4Business-EBRD».

Програма «Кредитна лінія EU4Business-EBRD» (далі – Програма) – це спільна ініціатива ЄС та ЄБРР для надання українським малим та середнім підприємствам (МСП) можливості вийти на відкритий ринок в рамках Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі (DCFTA).

Мета Програми «Кредитної лінії EU4Business-EBRD» – допомогти українським компаніям досягти міжнародних стандартів виробництва завдяки заощадженню енергії, ресурсів і зменшенню викидів вуглецю. 

Програма «Кредитна лінія EU4Business-EBRD» передбачає отримання фінансування в Credit Agricole та до 10% кешбеку (гранту). 

Кешбек (грант) виплачується на поточний рахунок Клієнта протягом 3 місяців.

У Програмі можуть узяти участь МСП, як відповідають наступним основним критеріям (із урахуванням пов'язаних компаній):

Річний обсяг менший ніж 50 млн євро в еквіваленті або валюта річного балансового звіту не більша ніж 43 млн євро в еквіваленті

Чисельність працівників компанії не повинна перевищувати 250 осіб

Компанія щонайменше на 51% у приватній власності

Компанія зареєстрована та провадить свою господарську діяльність відповідно до норм українського законодавства та переважно на території України

Програма передбачає придбання або оформлення у фінансовий лізинг обладнання на суму до 300 000 євро в еквіваленті, що вже включено до переліку прийнятних технологій (ППТ), який розміщено на відповідному сайті. Кешбек (грант) становить до 10%.

Як працює підхід ППТ?

  • Оберіть об’єкт та перевірте наявність об’єкту в ППТ на відповідному сайті. Якщо обраного Вами об’єкту немає в переліку прийнятних технологій, то до пакету документів потрібно додати також сертифікат відповідності. Консультанти від ЄБРР перевірять можливість додавання об’єкту до ППТ.
  • Візьміть у продавця документ з описом характеристик та вартості об’єкту (рахунок-фактуру, специфікацію тощо), а також сертифікат відповідності, якщо обраного Вами об’єкту немає в переліку прийнятних технологій.
  • Заповніть та надішліть на електрону адресу leasing@credit-agricole.ua документи для участі в Програмі, а саме:
  • Консультант ЄБРР перевірить можливість Вашої участі в Програмі, а Credit Agricole паралельно виконає перевірку документів та прийме попереднє рішення щодо надання Вам фінансування.
  • Якщо результати технічної перевірки та попередньої фінансової оцінки є позитивними, Credit Agricole прийме фінальне рішення щодо надання Вам фінансування.
  • Після оформлення з Credit Agricole договору фінансового лізингу, ми купуємо обраний Вами об’єкт та передаємо його Вам у фінансовий лізинг.
  • Коли об’єкт буде передано Вам у фінансовий лізинг, Ви заповнюєте заявку на отримання гранту (кешбеку).
  • Консультант Програми з верифікації проводить перевірку наданих документів на відповідність вимогам Програми та надає дозвіл на виплату кешбеку (гранту).
  • Credit Agricole перераховує суму кешбеку (гранту) на Ваш рахунок.

Умови фінансування:

Сума фінансування до 3 млн євро в еквіваленті

Валюта фінансування – гривня

Тип ставки % – фіксована

Разова комісія за організацію – до 2,5%

Графік погашення: класичний, ануїтет, персоналізований

Страхування майна: здійснює лізингодавець

* Умови фінансування, наведені в цій пропозиції, орієнтовні. Банк залишає за собою право встановлювати для кожного Клієнта індивідуальні умови фінансування чи відмовити в наданні фінансування. Дана пропозиція не є споживчим кредитуванням.

Контакт центр Credit Agricole
0 800 30 0004 Безкоштовно