Меню
UA
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
0 800 30 5555 Для дзвінків по Україні
+38 044 495 22 77 Для міжнародних дзвінків
Про банк
i-Bank
Інтернет-банкінг
Інтернет-банкінг
приватним клієнтам
Вхід Реєстрація
корпоративним клієнтам
Вхід Реєстрація
Програма винагород Mastercard
Каталог подарунків Mastercard
Online чат
Онлайн консультант
Очікування оператора...
Онлайн консультант

Фінансові результати групи Креді Агріколь за перше півріччя 2017 року: хороший чистий результат та потужна динаміка бізнесу

03 Серпня 2017

3 серпня 2017 року група Креді Агріколь повідомила про чистий дохід в розмірі 2,1 млрд євро за другий квартал 2017 року. Її частка базового* чистого доходу Групи сягнула 2 млрд євро, що більше, ніж на 23% перевищило результат другого кварталу 2016 року. Crédit Agricole S.A. повідомила про частку в чистому доході Групи в сумі 1,35 млрд євро. Її  частка базового чистого доходу Групи становить 1,17 млрд євро, що є рекордно високим квартальним результатом з 2011 року та на 43% перевищує показник 2016 року. Такий результат вкотре відображає потужну динаміку бізнесу Групи у поєднанні з суворим контролем витрат та зниженням вартості ризиків. Фінансова стабільність Групи посилилися в цьому кварталі, а CET1 ratio на повній основі по Базель ІІІ склав 12,4% для  Crédit Agricole S.A. і 15,0% для групи Креді Агріколь, що є одним з найкращих показників у секторі і значно перевищує регуляторні вимоги.

Детальніше про результати групи Креді Агріколь читайте на офіційному сайті Групи.

*перераховано за окремими статтями

Про Креді Агріколь:

ПАТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 300 000 активних приватних клієнтів та 18 000 корпоративних клієнтів, серед яких міжнародні корпорації, великі українські компанії та представники малого та середнього бізнесу.

Контакти:

Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк

Тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua

Програма винагород Mastercard
Мобільний додаток СА+
Як додати картку у Apple Pay
Як додати картку у Google Pay
Перекази з картки на картку
Інтернет-банкінг «i-Bank»
Оплата за кредит, комунальні послуги та сервіси
Оцініть задоволеність сайтом
Бонусна Програма MasterCard® Rewards